Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
3.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
3.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μάγκες δεν έχω να γράψω και πολλά... Ένα φιλαράκι μας είπε πως έχει ακούσει ότι έχει ανέβει το μαγαζί και πήγαμε μια βόλτα να το τσεκάρουμε, Σάββατο βράδυ, περίπου 1:30. Η πληροφορία αποδείχτηκε εντελώς άκυρη!
Το μαγαζί άδειο από πελάτες, με 4-5 ταλαίπωρες και μετριότατης εμφάνισης εργαζόμενες, μιλάμε για την απόλυτη παρακμή!
Με το ζόρι ήπιαμε μια μπύρα, ήρθαν οι κοπέλες χωρίς ούτε καν αυτές να το πιστεύουν ότι θα γίνει παιχνίδι και φύγαμε για άλλα...
Το μόνο που μου έκανε σχετική εντύπωση είναι μια κοπελίτσα που (είπε ότι) ήταν ελληνίδα 10 χρονών, ωραίο μουτράκι αλλά λίγο γεματούλα. Βέβαια δεν την έκοψα να το κατέχει το σπορ αλλά την κέρασα ένα ποτό φεύγοντας γιατί με έπιασε το πατριωτικό μου!
Μακριά μάγκες, δεν αξίζει ούτε το 10ευρω!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2019
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
278
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, Bartender 74, mysterious

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2020
Καλή χρονιά και λίγα έγραψες μεσιέ! Ανεβασμένος αισθητικά και ποιοτικά χώρος με παχουλές κυρίες. Μια milf σώζει τις εντυπώσεις αλλά "γριά πουτάνα" με μάτι γερακιού και η Ελληνίδα Αννούλα 19 ετών που αν τη δεις γυμνή ακόμα τρέχεις.. Κρίμα... Και μετά πήγαμε Alcatraz για πολιτισμικό σοκ! Καπέλο
04 Ιανουαρίου, 2020
Eπιβεβαιώνω και εγω το μαγαζι μεχρι Οκτωβριο ηταν πολυ καλο δεν ξερω τι εγινε αλλα χαθηκαν πολλες γυναικες σιγα σιγα . Πηγα Πρωτοχρονια καθησα κανενα μισαωρο και εφυγα φυσικα ηταν 5 γυναικες και ενα μαγαζι αδειο απο κοσμο !
11 Ιανουαρίου, 2020
η Αννουλα εμενα πεετρα μου τον κανει παντως
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3