Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 23 10
Στριπτιτζάδικα 56802
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χαίρετε Καπέλο
Παρασκευή βραδάκι αντί να φάω το γιαουρτάκι μου και να υπάγω για νυχτερινή κατάκλιση
ως είθισται σε άτομα της ηλικίας μου Γερο-μύστης
παρασύρθηκα από κάτι φίλους (ρεμάλια) να βγούμε μπακουροπαρέα.
Βρεθήκαμε λοιπόν να τα καταναλώνουμε ποτάμια μπύρας σε ένα μεταλάδικο στη περιοχή Γκάζι,
αφού καυλαντίσαμε με διάφορα γκομενάκια και πέρασε η ώρα λέμε ρε μαλάκες δε πάμε και στο παραδίπλα ίδρυμα ψυχαγωγίας Ναι!
Βλέπετε οι κακές συνήθειες δεν κόβονται, εδώ που τα λέμε ούτε και προσπαθώ να τις κόψω απλά τις απολαμβάνω.
Η είσοδος ήταν 10 ευρώ μαζί με το ποτό και ένα ολιγόλεπτο χορό στους καναπέδες στο βάθος.
Μαζί με μια μικρή μπύρα ήρθε μια δεσποινίδα συστήθηκε ως Αουρόρα έκατσε στα πόδια μου
καλή ήταν και πήγαμε για τον απλό χορό.
Μετά έκατσα να απολαύσω τα θεάματα, πέρασαν κάτι δεσποινίδες και μου συστήθηκαν
μπορώ να πω ικανοποιητικό το ρόστερ.
Δυστυχώς δεν συγκράτησα όλα τα ονόματα, είχα πιει και λίγο όπως προανέφερα,
υπήρχαν πάντως αρκετές χορεύτριες για όλα τα γούστα Καζακστανές, Ουκρανές, πρόσεξα και μια μαυρούλα.
Το βλέμμα μου είχε καρφωθεί στην κωλάρα μιας μελαχρινής ήρθε σε κάποια στιγμή και μου συστήθηκε ως Γιάννα, μιλάμε πολύ εργαλείο (για τα γούστα μου), μαύρο μαλλί μέχρι το κώλο σε συνδυασμό με κάτασπρο δέρμα, μπουτάρες, κωλάρα,ωραίο κλασικό σλαβικό πρόσωπο, πράσινα μάτια και αψηλή μου έριχνε με τα τακούνια.
Η δεσποινίς ήταν Ουκρανικής ονομασίας/προέλευσης αλλά ήξερε ολίγα ελληνικά πλήρωσα ένα απλό χορό και για ποτό (lady's drink) το μικρό κόστιζε 20 και το μεγάλο 30 ευρώ, επειδή είχε δυνατό κώλο και είμαι xlarge τύπος κέρασα το μεγάλο.
Δυστυχώς δεν πέρασα στα ενδότερα/πριβέ αρκέστηκα μόνο στο χούφτωμα με υπόσχεση να επιστρέψω άλλη φορά δριμύτερος.
Συμπέρασμα καλά περάσαμε, θα το ξανά επισκεφτώ το εν λόγο ίδρυμα ψυχαγωγίας Κουλ

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2019
rodriguez96
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
10.576
Πόντοι:
11.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 201295, Constantinos27 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2019
Μόνο Μέταλ και μούνια Ναι!
17 Ιουνίου, 2019
Μετά το Fox λέει...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2