Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198327
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στριποβολτα 4/4

Casa Babilon ~4:30
Νεο στριπ γιατί ουσιαστικά ειναι καθαρα στριπ πλεον. Είσοδος απο εκεί που ήταν το στούντιο και μπαίνεις μεσα και δε ξέρεις που να πας...ευθεία στη σκάλα ή δεξιά στη πρώτη ή στην δεύτερη είσοδο? Που πληρώνουμε, ρωταω, με οδήγει ο πορτιέρης μεσα κατευθείαν αφου δεν εχει είσοδο. Το μαγαζί σχετικά μικρό αλλά γεμάτο απο κόσμο. Μουσική και ατμόσφαιρα πολύ ζεστή. Μεγαλο μείον στο μαγαζί οτι δεν έχει πίστα της προκοπής. Μόνο πιστακια πανω στο μπαρ αριστερά και δεξιά.
Γυναίκες περίπου 15, ίσως και περισσότερες. Περνάνε δίπλα μου και δυμετρα Ρωσιδακια και κοντές Ρουμουνες με κωλαρες οπως η τεράστια κωλαρα Σόνια που ξεχωρίζει λογο μεγέθους αναμεσα σε ολες. Χορτασαν τα ματια μου απο τη κωλαρα της. Αλλες πανε και έρχονται πανω κάτω αριστερά και δεξιά, για χορους πριβε και κανονικούς. Στο τσακ ήμουν να ενδώσω για πριβε χωρο με ψηλή νταρντανα ξανθιά αλλά κράτησα χαρακτήρα και έμεινα στο σκοπό μου πιστός για σημερα. Να παρω ματι δηλαδή. Ομολογουμένως δύσκολο γιατι οι καύλες έφτασαν κόκκινο! Η έκπληξη ειναι οτι μου άρεσε το μαγαζάκι και λογικα θα ακολουθήσει καταδρομική για μπαλαμουτι και οτι προκύψει λιαν συντόμως. Ποτο καθαρό και για αυτο ήπια δεύτερο, στα 10 το καθένα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2018
sapiosexual
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
781
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giannos69, Johny323, dmtrsxxx

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού