Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 22 10
Στριπτιτζάδικα 54423
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λίγο μετά την μία το ξημέρωμα επισκέφτηκα το Libido.

Ο υπεύθυνος του καταστήματος μου βρήκε ένα τραπέζι να κάτσω,παράγγειλα ένα ποτό
και έκατσα να απολαύσω το θέαμα.

Πρώτη κοπέλα που ήρθε ήταν η Loretta.

Πάντα καβλιάρα και ξεκάθαρη στις προθέσεις της μου πρότεινε για ποτό αλλά της απάντησα
ότι θα προτιμούσα ένα διπλό χορό μιας και μου είχε ανεβάσει την λίμπιντο στα ύψη.Ντροπή

Φτιαγμένος από τα ποτά που είχα πιει πριν πάω στο Libido,ανεβήκαμε στους καναπέδες όπου
και περάσαμε με πολύ όμορφο τρόπο 8 με 10 λεπτά με πολύ διάθεση από την Loretta που πραγματικά
δεν κολλάει σε τίποτα και είναι αρκετά δεκτική στα όρια πάντα του απλού χορού.Κουλ

Στην συνέχεια προσγειώθηκα ξανά στο τραπέζι μου παρακολουθόντας τα κορίτσια και τους χορούς.

Σε επόμενη φάση ήρθε μια κοπέλα αρκετά ατσούμπαλη που δεν συγκράτησα το όνομά της η οποία πρέπει
να είχε καταναλώσει αρκετή ποσότητα αλκοολ.

Για αρκετή ώρα στα πόδια μου μου έκανε ανάλυση του χαρακτήρα της και την παραξένεψαν αρκετά τόσο
η ευγένια μου όσο και οι θετικές χειρομαλάξεις στα πόδια της.Μετά από αρκετά λεπτά εγκατέλειψε την
προσπάθεια να με πείσει για να πιούμε ποτό παρέα ή να πάμε για χορο.

Λίγο πριν τις 4 τα ξημερώματα και με ποτό μου στα τελειώματα ήρθε δίπλα μου η Μικαέλα.Πανέμορφη και
πάντα με το όμορφο στυλάκι της μιλήσαμε για λίγο και κανονίσαμε να κάνουμε διπλό χορό.Ματάκι

Ανεβήκαμε στους κανεπέδες και εκεί η Μικαέλα έβγαλε όλη της την μαεστρία προκειμένου να καταφέρει να
περάσω όσο το δυνατόν καλύτερα.Προς έκπληξή μου τα κατάφερε και με έκανε για άλλη μια φορά να νιώσω
μαγικά και εκτινάξει την λίμπιντο μεχρι τελικής πτώσεως!Η κοπέλα είναι απλά μοναδική!Έρωτας

Συγκεντρωτικά,άλλη μια καλή βραδιά στο Libido,με καλά ποτά αλλά και ωραία κορίτσια.Κουλ

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2018
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
1.804
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nobodyelsebutme, pavlos23, loafer και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2018
επαιξε πιπουλα? Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1