Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 23 10
Στριπτιτζάδικα 56584
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

δεν ξέρω αν το deja vu είναι ένα παιχνίδισμα του μυαλού ή όντως είναι μια επανάληψη της ίδιας φάσης που απλά είχες ξεχάσει...φτάσαμε με φιλαράκι στο εν λόγω στριποθέατρο , και μετά απο έναν προκαταρκτικό χορό ...άρχισα να διεγείρομαι όταν η κοπέλα που ήρθε σε μένα άρχισε να μου λέει κάποιες λεσβιακές λεπτομέρειες για την κοπέλα που καθόταν στον φίλο μου ...είχα ανάψει ενώ μου έλεγε πως της λείχει το αιδοίο και κείνει πως την στραπονιάζει ...ήθελα να τις γ...σω στο τραπέζι αμφότερες...και έτσι αρκέστηκα να τις πάρω για χορό ...η μια ψιλόλιλγνη κοκκινοχρωης κόμης και η άλλη μελαγχροινη με εκσεσημασμένες μαστικές καμπυλότητες ...άρχισαν ένα παθιασμένο γλωσσόφιλο και στη συνέχεια η μια έλειχε τους μαστούς της άλλης με μένα να συμμετέχω στον μαστολειχικό ηδονισμό εναλλάξ...η μια μου έπιανε το διατεταμένο πεοεντέριο μου ενω εγώ έπιανα το υγρό αιδοίο της άλλης ...η μια πυγοράπιζε την άλλη και γω να ανταποδίδω ...έγιναν διαφοροι απτικολειχικοι συνδυασμοι μεταξυ των τριών μας...και άρχισα να κλιμακώνω την διέγερση ενω τριβοταν επι του πεους μου η μελαγχροινή με τους ευμεγέθεις μαστούς , στο αιδοίο της οποίας τρίβονταςν τα οπίσθια της ψιλόλιγνης ...μέχρι που εκσπερμάτισα και εκλύθηκε μέσα μου το εγκεφαλικό συνουσιοπιοειδές ...με την μελαγχροινή να μου ψιθυρίζει στ'αυτί "και την προηγούμενη φορά έτσι έχυσες!"...οπότε αυτές θυμόντουσαν την φάση την οποία είχα αποβάλει απο την μνήμη μου και μου το πλασάρανε με τρόπο σα να είναι η πρώτη φορά και γω τσιμπησα ...τελικά ίσως το μυστικό να κρατάς τον ίδιο ενθουσιασμό της "πρώτης φοράς" είναι η ασθενής μνήμη ...
εισοδος 10 ( ποτο και χορός με κουπόνι)
χορός 5

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2018
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Thundercat, Jim25jim, psix_fan και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού