Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 142 10
Στριπτιτζάδικα 201211
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
4.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκέφτηκα εχθες το Αθενς με 3 φίλους.. καθότι είναι προσφορά με το μπουκάλι..50€ συν 10 χοροι..το πάρκινγκ ανετο όπως πάντα..η μουσική πολύ καλή..και το ποτό λίγο μπόμπα..το προσωπικό ευγενεστατο και πολύ εξυπηρετικό..Ας πάμε στους χορούς πήρα 4 χορους : α) Βικτόρια: ξανθιά ουκρανεζα πολύ καλό σώμα ωραίο πρόσωπο..ο χορός της σχετικά καλός θα έλεγα..αργή στις κινήσεις της κ πολύ αισθησιακή..β) Σόνια μελαχρινή πολύ ωραίο κομμάτι..δούλευε παλιά στο σταρ και αυτή σε καλό επίπεδο.. πιστεύω ότι μπορεί και καλύτερα. Γ) Μικαέλα Ρουμάνα μελαχρινή με ωραιο κολαρακι.. μέτρια πολυ χρειάζεται βελτίωση.. χοροπηδάει σαν κατσίκι..και τελευταία δ) Μαγια..το παλεύει κάποιες κινήσεις είναι σωστές αλλά χρειάζεται βελτίωση..οι φίλοι μου πήραν τη Σάρα μου είπαν ότι είναι καλή..επίσης υπήρχε σόου ιννα κ Τεό..
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
540
Πόντοι:
31
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giannos69, Johny323, Slimreaper

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2018
Βαθμολογία 7 στην εμφάνιση των κοριτσιών και 6 στο χορό, νομίζω τα αδικείς πολύ τα κορίτσια τύπε!.. Καπέλο
(Updated: 22 Ιανουαρίου, 2018) 21 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είμαι λίγο σκληρός στις κριτικές μου.. αυτό κάνει καλό να βελτιωθούν περισσότερο.. πιστεύω ότι την τελειότητα δεν την έχουν πιάσει..δεν τις αδικο..έχω πάει κ σε άλλα μαγαζιά κ έχω δει καλύτερα πράγματα.. αλλά πιστεύω το αθενς είναι μια οικονομική λύση και καλή ποιότικα.Προσκύνημα
(Updated: 22 Ιανουαρίου, 2018) 21 Ιανουαρίου, 2018
Έβαλα χαμηλή βαθμολογία στην εξυπηρέτηση προσωπικού.. τους αδίκησα λίγο έπρεπε να βάλω μεγαλύτερη στα άλλα ήμουν αντικείμενικος.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3