Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 139 10
Στριπτιτζάδικα 197744
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στο κατάστημα μέσα στην προηγούμενη εβδομάδα...Για καθημερινή είχε αρκετό κόσμο,βέβαια μοιράζουν και προσκλήσεις στο μετρό στο Γκάζι οπότε είναι κίνητρο να το επισκεφτούν αρκετοί πιτσιρικάδες...Μίας και με λίγα χρήματα συν το κουπόνι έχεις ποτό και δύο χορούς αν θυμάμαι καλά!
Εγώ κουπόνι δεν είχα και έτσι αφού πάρκαρα το αυτοκίνητο πέρασα στα ενδότερα...Είσοδο δεν έχει αλλά το ποτό κοστίζει 10 ευρώ ανεξαρτήτως μέρας.Έχει χορό με 5 ευρώ αρκετά οικονομικό και πριβέ στα 40 και σπέσιαλ τα 80...Τώρα στο 80αρι δεν γνωρίζω τι γίνεται...Όπως και το 40αρι για τα οποία καλό θα είναι να ξεκαθαρίσει κάποιος τι θα κάνει με τα κορίτσια από πριν για να μην υπάρχουν διαφωνίες...
Στα του ροστερ τώρα,κοπέλες αρκετές και από σινς αλλά και δικές του...
Κάποιες που περασαν από το τραπέζι...

Κωνσταντίνα,νταρτνάνα γυναίκα με μακρύ κόκκινο μαλλί...Είναι χρόνια στο μαγαζί,αν δε κάνω λάθος ελληνίδα...Μακριά απ΄τα γούστα μου....
Ροξάνα,μελαχρινή κάπως εντυπωσιακή παρουσία με ωραίο σώμα.Έκανα ένα χορό μαζί της με καλή εντύπωση.
Εβίτα το μελαχρινό άλογο...Χρόνια εδώ και στο σινς...Όμορφη εντυπωσιακή γυναίκα με ωραίες αναλογίες...
Αλεξία,η μελαχρινή "κολλητή" φίλη της Εβίτα....Ομορφο σώμα αδύνατο...
Σόνια,μελαχρινή πλέον μιλφ πρώην σταρ...Εμφανίσιμη σχετικά!
Νικόλ,αδύνατη κοπέλα μέτριας εμφάνισης...
Ρεμπέκα,μελαχρινή με ωραίες αναλογίες...Συμπαθητική σε χορό στην πίστα...
Λόρι,ξανθιά με σχετικά καλό σώμα και πρόσωπο.
Χριστίνα,ξανθιά και αυτή με καθημερινό πρόσωπο και σχετικά καλό σώμα.
Νατάσσα μιλφ μακριά απ'τα γούστα μου...
Μικαέλα,πέρασε γρήγορα από το τραπέζι και μου ζήτησε χορό...Χωρίς κάτι το αξιοσημείωτο...

Αυτά περί ρόστερ και περίπου πέντε με έξι κοπέλες που δεν γνώρισα...!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2017
Λίγες οι κοπέλες για τόσο κόσμο που μαζεύει πλέον...και στο χορό μια κοπέλα με ρώτησε αν έχω κουπόνι με τη προσφορά των 10€, μάλλον για να με ξεπετάξει στα γρήγορα...της είπα όχι και ησύχασε...Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1