Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 142 10
Στριπτιτζάδικα 201684
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο τίτλος είναι επειδή έβαλα 7 στις περισσότερες ζητούμενες βαθμολογίες....

Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα με φίλους...

Είσοδος 10 ευρώ (χωρίς χορούς γτ δεν είχαμε κουπόνια). Μια βότκα πήρα δεν με ενόχλησε παρόλο που είχα πιει και κάτι κρασάκια πριν οπότε θεωρώ ότι η ποιότητα των ποτών είναι καλή....

Το μαγαζί τίγκα στον κόσμο και παρόλο που είχε ΠΟΛΛΕΣ κοπέλες, νομίζω δεν έφταναν...

Anyway πήρα 3 χορούς....

1) 1ος χορός με μία "κινέζα"...Το λέω γτ της κάνω

-"where are you from?
-"China"
-"...."
πάνω μου αυτή να με χαϊδεύει κλπ κλπ αλλά είχα σκαλώσει
"you said China?"
"yes why?"
"you dont look Chinese"
βγάζει τα χέρια της από πάνω μου και τραβάει τα μάτια της
"Do I look Chinese now?"
χαμογελάω και της λέω ναι
"Can a Chinese invite you to a hot dance?"

μ'αρεσε αυτή η προσέγγιση και ήταν πολύ γλυκό κορίτσι και την πήρα για ένα χορό. Παρόλο που δεν σε πολυακουμπάει στον χωρό, κάνει περίεργο χορό είχα σκατοκαβλώσει, το κατάλαβε και έγινε πιο επιθετική

"I like your hair"
"But I don't have much hair...what do you mean?" (κόβω πολύ κοντά τα μαλλιά μου οπότε)
"I like this (και μου χαϊδεύει το μούσι) but I don't know it in English"

Τεσπά έβαζε το κεφάλι της μέσα απτη μπλούζα μου και μου έγλυφε τις ρώγες, μου τις τσίμπαγε κλπ κλπ Τελειώνει ο χορός και μου λέει για πριβέ...Δεν κατάλαβα αν κάνει κάτι παραπάνω στο πριβέ...δεν ψηνόμουνα κιόλας γτ είχα βάλει άλλη στο μάτι...

Καστανόξανθη, ροζ σετάκι φόραγε που τόνιζε τα ΒΥΖΑ να φαίνονται πιο τούμπανα αποτι είναι

2) 2ος χορός με μια κοπέλα ομορφούλα αλλά μου πέρασε αδιάφορη....παρόλο που έκανε καλό χορό

3) ΚΙ ΕΔΩ έχω δει όλο το βράδυ ένα τούμπανο μαυρομάλλικο με πράσινα μάτια και κάτι βυζάρες απίστευτο....Είχε περάσει σε όλο τον κόσμο δίπλα μου εκτός απο μένα....Τον περισσότερο χρόνο τον έφαγε δίπλα σε ένα χοντρό θείο που την κέρναγε ποτάκια...

Τεσπά όταν ήμουν για χορό με την 2η κοπέλα ήταν δίπλα μου και έκανε χορό σε ένα άλλο παιδί....Σε φάση κοίταγα περισσότερο εκείνη παρά αυτή που χόρευε σε εμένα....

Πάω τουαλέτα με σκοπό να καθυστερήσω να τελειώσει τον χορό της με τον τύπο και όντως την πετυχένω...στέκομαι την κοιτάζω και μου στέλνει ένα φιλί της λέω πάμε για χορό?

Πήγαμε για 6' λεπτά με 10 ευρώ. Βυζάρες (μου φάνηκαν στην αρχή αλλά πρέπει να ναι 3,5-4 νούμερο) αλλά είναι αδύνατη ψηλή, μιλφόνι το κοψα....Δερμάτινες μπότες και γενικά πολύ ωραία γκόμενα...

Προσπάθησα να χαϊδέχω λίγο μουνάκι αλλά το απέφευγε χαρισματικά....μέτριος χορός...Ρώτησα τι κάνει στο πριβέ μου είπε 40 ευρώ ολόγυμνη (δεν είπε τπτ για φραπέ ή κάτι άλλο) την ρώτησα για πιο ακριβό πριβέ γτ ήθελα πολύ να κάνω σεξ μαζί της και μου είπε ότι δεν κάνει άλλο πριβέ....

Έλενα από Ρωσία.

Θα χάλαγα περιουσίες για τέτοια γκόμενα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
320
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, Invisible Man, Slimreaper και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού