Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 145 10
Στριπτιτζάδικα 197287
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όπως και το τραγούδι του Αργυρού Ξημερώματα στο λίντο....Βέβαια εκείνο λέει για δικαιώματα ενώ εγώ γράφω "χωρίς" και αυτό μεταφορικά καθώς λίγες πλέον υπάρξεις εδώ σου δίνουν το "δικαίωμα" για περαιτέρω...
Λοιπόν,κατάρχάς κόσμος αρκετός για την εποχή,βέβαια ξημερώματα Κυριακής από Σαββατόβραδο,ότι έχει ξεμείνει στην Αθήνα τον Αύγουστο διασκεδάζει σε αυτά τα ιδρύματα...Επίσης τουρίστες αρκετοί,όπως και ταρίφες απ'έξω που ψάχνονται να "δαγκώσουν" κάποιον από αυτούς...
Απ'έξω από το ίδρυμα ελάχιστη κίνηση και στην είσοδο η κοπέλα η μελαχρινή που ήταν παλιά στο μπαρ.
Η είσοδος στα 15 σου δίνουν μία μάρκα με την οποία ζητάς το ποτό.Το προσωπικό τα έχω γράψει και σε άλλες κριτικές είναι εξυπηρετικό και πρόθυμο!
Κοπέλες παρόλο που λείπουν αρκετές το έγραψα και στο φόρουμ έχει για όλα τα γούστα.Χορός απλός στα 10 και πριβέ 50 και 100!Το τι γίνεται στο 100αρικο συνεννόηση πριν με την κοπέλα για αποφυγή παρεξηγήσεων....
Ο DJ καλός βέβαια αυτά τα ελληνικά στο τέλος είναι βαρετά και πιστεύω δε ταιριάζουν σε μαγαζιά τέτοιου τύπου...
Πάμε στα του ρόστερ τώρα...Γράφω ποίες είδα και με πλησίασαν...
Η Μάρθα απούσα...
Ζέλια ή Ζέρια κάπως έτσι,μελαχρινή αδύνατη μετριότητα χωρίς κάτι το αξιοσημείωτο πάνω της...
Νταίζυ η γνωστή από σινς και πριν κινκυ...Ωραίο γυμνασμένο σώμα με ενισχυμένες τορπίλες...Από πρόσωπο μας τα χαλάει...
Σάνυ η πορνοσταρ και αυτή από σινς...Φώτο της υπάρχουν σε νήμα του στούντιο που εργάζεται...Μακριά απ΄τα γούστα μου...Δεν μου αρέσει καθόλου...!
Αλεξάνδρα,καθημερινό πρόσωπο,λευκή επιδερμίδα και μακρύ καστανό μαλλί...Μακριά απ΄τα γούστα μας και αυτή...
Άννα Μαρία παχουλή μιλφ ξανθιά με άτσαλο σώμα και άσχημο πρόσωπο...
Αλις,ξανθούλα με ωραίο σώμα και περιφέρεια...Απ'τις ωραίες υπάρξεις της βραδιάς.
Λίνα μελαχρινή αδύνατη κοπελίτσα με γλυκό πρόσωπο...Ελληνίδα πρέπει να είναι,άψογη συζήτηση στα ελληνικά.
Η ξανθιά με το κοντό αγορέ μαλλί που έκανε σοου με τη Μάρθα πλέον βρίσκεται πίσω από τη μπάρα...
Αυτά από εδώ...Αυτές τις λίγες πρόλαβα να δω,είχαν αρχίσει να αποχωρούν και η ώρα πλησίαζε έξι και μισή...
Νεότερα στο φόρουμ!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2017
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, n.smirni76 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού