Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Απορώ για τα διάφορα κολακευτικά σχόλια για το μαγαζί... Επίσκεψη 12:30. Χώρος συμπαθητικός αλλά με πολλά τυφλά σημεία (κολώνες κ.τ.λπ.). Εμείς καθήσαμε σε καναπέ & μετά βίας βλέπαμε στην πίστα. Επίσης πολυκοσμία φουλ σε βαθμό εκνευριστικό, μέχρι & τα γκαρσόνια & οι νταβάδες κόβουν βόλτες μπροστά απ' τη μούρη σου κόβοντας κάθε οπτική επαφή με την πίστα. Η είσοδος τίγκα από νωρίς απ' το γνωστό φοιτηταριό με ένα ποτό στο χέρι. Εξυπηρέτηση προσωπικού & ειδικά των νταβάδων ΚΑΚΙΣΤΗ! Ειδικά του τυπά στην είσοδο που πολύ θα ήθελα να του σπάσω τη μούρη. Πάμε 12:30 η ώρα, νωρίς σχετικά, αλλά επειδή ήξερα ότι γίνεται ένας χαμός στο μαγαζί τον ρωτάω αν έχει τραπέζι. Μέσα απ' τα δόντια του μου λέει έχει... Του λέω να μπω να το τσεκάρω πριν πληρώσω; Μου απαντά "Εγώ σου είπα ότι έχει, τώρα αν θες να ικανοποιήσεις το βίτσιο σου μπες να το τσεκάρεις κι από μόνος σου". Δε λέω τίποτα, πληρώνω, μπαίνω μέσα & διαπιστώνω ότι δεν έχει τραπέζι! Τί να του πεις τώρα... Με τα χίλια ζόρια ένας νταβάς μας έβαλε σε έναν τυφλό καναπέ στριμωγμένους με τη δίπλα παρέα. Το γκαρσόνι ήρθε να πάρει παραγγελία μετά από 20 λεπτά... Όσο για τις κοπέλες τώρα. Η μετριότητα σε όλο της το μεγαλείο. Πολλές άβυζες, άκωλες & γενικά με σώματα που απλώς τρώγονται. Καμία αίσθηση επαγγελματικότητας οι περισσότερες & γενικώς της δουλειάς που κάνουν. Πολλές μιλάνε μόνο αγγλικά. Στους χορούς ψυχρές & ξεπέτες οι περισσότερες σε βαθμό εκνευριστικό... Η πρώτη που πήρα (ξανθιά θεά δε θυμάμαι όνομα) ψυχρή όσο δεν πάει, με είχε πάρει αγκαλιά & απλά κουνιόταν! Μία ρουμάνα στη συνέχεια μου έκανε ψιλοκαλό χωρό, αλλά το ξενέρωμα ήρθε με μια ντίβα του μαγαζιού ονόματι Ροξάννα η οποία αφού με έπρηξε να την κεράσω ποτό (χωρίς να γνωρίζει καν ελληνικά!) & μετά για πριβέ, όταν της ζήτησα απλό χορό δε με άφηνε ούτε καν να αγγίξω το (υπέροχο ομολογουμένως) στήθος της! Και δεν έβγαλε καν το κορμάκι που φορούσε! Μακριά λοιπόν απ' αυτή & ΓΕΝΙΚΩΣ από χορούς! Prive δεν πήρα αλλά ένα παιδί απ' την παρέα που πήρε μου είπε ότι είναι μούφα τελείως. Χορός στην πίστα εντελώς προβλέψιμος, το σόου με την ντουζιέρα όλα τα λεφτά, τα άλλα σόου αδιάφορα. Η μουσική πριόνια, μόνο για όσους γουστάρουν. Γενικά πολύ κακό για το τίποτα & κακή σχέση απόδοσης-τιμής. Δε νομίζω να ξαναπάω, υπάρχουν μαγαζιά πολύ πιο αξιόλογα, ένα ακόμα πολυδιαφημισμένο... μουφάδικο.
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.657
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού