Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 43 10
Στριπτιτζάδικα 88143
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
4.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
3.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
4.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη έγινε πριν καμιά δεκαπενταριά μέρες...Το μαγαζί για μένα προσωπικά είναι παρακμή...Παρκάρισμα εύκολο σχετικά έξω από εκεί αλλά είναι κάπως έρημα και σκοτεινά,θέλει προσοχή.Μπήκα στο μαγαζί,χαμηλός φωτισμός σαν να μη δουλεύει ένα πράγμα σαν να υπολειτουργεί...Με υποδέχτηκε ένας σερβιτόρος και με έβαλε σε έναν καναπέ πίσω πίσω...Δεν έβλεπα καλά αλλά δεν έχει και τίποτα να δεις...Κόσμος για Σάββατο βράδυ τέσσερα άτομα...!
Το ποτό έχει 10 ευρώ χωρίς έκπτωση ή δωρεάν χορό όπως κάποιοι ανέφεραν,τουλάχιστον ρώτησα και μου είπε πως δεν ισχύει η προσφορά...Κοπέλες σχεδόν καμία εμφανίσιμη...Χοντρές μαύρες και άσχημες...Μονο η Κρυστάλ λέει κάτι αλλά και αυτή είναι μιλφ πλέον...Τεςπα την πήρα για έναν απλό χορό των 10 ευρώ και ήταν τίμια και σε υπηρεσίες και σε χρόνο,πολύ καλή.Μου ζήτησε πριβέ αλλά δε λέει να ξοδέψεις εδώ πολλά λεφτά...Δεν είναι μαγαζί που δημιουργεί ατμόσφαιρα να ξοδέψεις και να πάρεις πριβέ...
Δεν μου άρεσε καθόλου και δεν νομίζω να το επισκεφτώ σύντομα...Αυτά από εμένα καλά να περνάτε!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, doc_lin, John.Greek και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού