Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 142 10
Στριπτιτζάδικα 201306
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο καιρο πηρα την αποφαση να βαλω καινουργια λαστιχα στο ninja.Ο μαστορας ειπε πως θελουνε 200χλμ στρωσιμο ετσι ειπα να κανω καμια βολτα να γραψουν κανα χλμ.

Αρχικα πηγα για ενα (δυο) ποτακι σε ενα φιλικο μαγαζι,λιγο το καλοκαιρι(τα γκομενακια που ηταν στο μαγαζι να φορανε καυτα σορτσακια,μινι,βαθια ντεκολτε)λιγο το drambuie να κυλαει στο αιμα ειχε αρχισει και ανεβαινε η θερμοκρασια μου.Επειδη ειχα αφησει ανοιχτους λογαριασμους με ενα πιπινακι απο το Queens ονοματι Ευα,ετσι ειπα να παω απο το Queens.

Η εμφανισεις μου σε τετοιου ειδος μαγαζια ειναι solo,διαλεγω παντα για παρεα απο το μαγαζι μονο μια κοπελα και αυτο μετα απο μια μικρη εξερευνησει,σπανια αλαζω κοπελες.Μου αρεσουν πολυ τα mind games γι'αυτο και σπανια αλαζω κοπελα,πρεπει να εχει κατι παραπανω ή απλα να εχω βαρεθει την αλλη..

Η επιλογη της κοπελας απλη,ομορφη με ωραιο σωμα να μιλαει ελληνικα ή αγγλικα ωστε να μπορεις να αλαξεις πανω απο 10 κουβεντες μαζι της και να εχει κατι που να μου κεντρισει το ενδιαφερον.

Η Ευα λοιπον ειναι ενα petit μελαχρινο εκ ουκρανιας 20 με 21 καλοκαιρια το πολυ,μαλακι μεχρι τους ωμους,το πολυ 1,62cm και 45kg βελουδινο σωματακι δεν εχει ουτε καν ιχνος απο χνουδι σε σχεδον ολο της το σωμα το οποιο εξερευνησα σχεδον ολο αργοτερα με τα δαχτυλα και με επιφανιακα φιλακια,σε αλλα σημεια σχεδον ρουφηχτα.Εχει δυο τατουαζ κατω απο το κωλαρακι της,φιογκακια αν θυμαμαι καλα και αλλο ενα τατουαζ σταυρο στο μπουτακι της .Αρκετα ομορφο προσωπακι βυζακι σχεδον ανυπαρκτο και ρογα πληρως ανταποκρινομενη(βασικα δεν εχω συναντησει και ποτε ριγα να μην ανταποκρινετε).

Η Ευα λοιπον στην πρωτη μας γνωριμια εκανε αυτο που λεει και το ρητο Ευα Ευα στο πουτσο μου ανεβα,ετσι λοιπον ανεβηκε και αργησε πολυ να κατεβει,ξεκινησαμε ενα απλο χορο γνωριμιας και τελικα καναμε αρκετους καθως τα πηγε πολυ καλα σε αυτο το κοματι.Ακρως ερωτικο και αισθησιακο χορο,σχεδον επιζητουσε τα φιλια και το γλυψιμο στο λαιμο της και στα μικρα της βυζακια,ειχαμε φτασει σε ενα σημειο οπου ηταν σαν να καναμε σεξ σε gfe ρυθμους,κουνιοτανε πανω στο καυλωμενο εργαλειο μου λες και προσπαθουσε να το βαλει μεσα της,απο ενα συντομο σημειο και μετα καταλαβενες απο την ιδια και το σωμα της οτι αποδεχοταν πληρως και επιζητουσε ακομα περισσοτερο την ηδονη που της προσφερα εγω,τα χερια μου,τα χειλια μου και το εργαλειο μου που ηταν σε στυση.Μου εβγαλε και την ζωνη για να μην την ενοχλει και για να τον νιωθει ακομα καλυτερα.Την περισσοτερη ωρα την περασε πανω μου χωρις να χορευει στον αερα με αγκαλιτσες χαδακια και φιλακια χωρις ομως φιλακια στο στομα,ουτε καν πεταχτα.Σε καποια φαση πανω στον αισθησιακο της χορο της τραβηξα λιγο τα μαλια φανηκε να της αρεσει και να φτανει σε κορυφωση γιατι συνεχισε να χορευει πανω στο εργαλειο μου με πιο εντονους ρυθμους...

Στα αρνητικα της ειναι οτι οι χοροι της ηταν αρκετα γρηγοροι... one song one dance she said.

Ετσι λοιπον πηγα για να τα ξαναζησω ολα αυτα,να την γνωρισω λιγο καλυτερα,να παιξω λιγο μαζι της(με το μυαλο της) αλλα οταν εφτασα στο μαγαζι ηταν σε αλλο ταπεζι για αρκετη ωρα και τοτε εμφανιστηκε η Valeria.

Λιγα λεπτα μαζι της και καταφερε να ξεχασω και σχεδον να διαγραψω απο το μυαλο μου οτι ειχα ζησει με την Ευα.....
Η καυλες ειχαν πλεον χτυπησει κοκκινο και καπου επρεπε να ξελαφρωσω οποτε επομενη σταση στην φυλης.

Οσον αφορα το μαγαζι,η μουσικη καλη,πεταγε και κανα ελληνικο που και που,τα ποτα αρκετα καθαρα,παρκινγκ ευκολο λογω μηχανης και οχι μονο,το σουπερ μαρκετ εχει φροτνισει για αυτο καιοι σερβιτοροι μια χαρα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2016
Rokko28
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.176
Πόντοι:
5.160
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, zoo@34

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού