Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 51 10
Στριπτιτζάδικα 100941
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη βράδυ Σαββάτου.
Πάρκινγκ άνετο καθώς έφτασα σχετικά νωρίς και εμπιστεύτηκα το αυτοκίνητο στο παιδί στην είσοδο. Αν πάτε αργότερα πιθανόν να χρειαστεί λίγη ώρα μέχρι να βρείτε θέση στα γύρω στενά,
ειδικά τώρα που άνοιξε και η Πύλη Αθηνών (μπουζούκια).
Είσοδος 10 ευρώ.
Προσωπικό ταχύτατο,ευγενικό, χωρίς στυλάκι και αηδίες..
Χώρος όχι ιδιαίτερα μεγάλος, προσεγμένος όμως. Τραπέζια μπροστά, καναπέδες στο πλάι και πίσω και μερικά σκαμπό στο μπαρ. Οπτική άνετη από παντού (βοηθάει το μικρό του χώρου)
Χοροί στην πίστα συνεχόμενοι (ένας full nude χτες- Εύα νομίζω). Στα διαλείμματα χοροί από Μελίσσα και Ίνα τύπου go-go.
Μουσική εξαιρετική και ο dj αξίζει ειδικής μνείας καθώς αντιλαμβάνεται το ρόλο του (συμπληρωματικός). Μετρημένος, χωρίς γελοίες ατάκες και υπερβολές!
Κορίτσια : Αναστασία, Έιντζελ (ξανθιά μινιόν κοπέλα),Ναταλι,Εβελίνα
Κάισσα,Κίρα,Αλόνα,Μίκα,Εύα
Βικτωρια,Ταμίλα,Κατρίν,Μαρία
Μελίσσα,Ίνα..
Άνετα ο μέσος όρος εμφάνισης αγγίζει το 8 (σε σύγκριση με το τί κυκλοφορεί και στα άλλα μαγαζιά)
Σόου στην πίστα πρόλαβα ένα λεσβιακό με Κατριν και Μαρία, πολύ καλό!
Οι απλοί χοροί κοστίζουν 5 ευρώ, ορισμένες κοπέλες ζητάνε εξαρχής δύο. Σε γενικές γραμμές όλες οι κοπέλες κάνουν αρκετά καλό χορό, αν εξαιρέσουμε μια από τις go-go (την ξανθιά με τα μακριά μαλλια) την οποία σε προηγούμενη επίσκεψη είχα δοκιμάσει και είναι η μόνη που πραγματικά δύσκολα θα ξαναδοκίμαζα.
Κάισσα,Ειντζελ,Κατρίν πολύ καλές, όπως και η Μίκα , με την τελευταία όμως να μου δίνει την εντύπωση ότι προτιμά πριβέ..
Πριβέ και σπέσιαλ (40 και 80 ευρώ αντίστοιχα ,αν δεν απατώμαι, δεν έχω δοκιμάσει)
Συμπερασματικά το μαγαζί πλεόν παίζει στην πρώτη κατηγορία και αποτελεί κατ'εμέ Νο1 επιλογή!
Μακάρι να συνεχίσει έτσι και καλύτερα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2016
taurus1
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.326
Πόντοι:
6.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, lemurian, Gingos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού