Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 56 10
Στριπτιτζάδικα 107945
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τετάρτη βράδι στο ανατολή.είσοδος στο ίδρυμα κατά τις 3.παρκινγκ εύκολο στον παράδρομο της συγγρού...ψιλοαπογοήτευση.εγώ και άλλος ένας συναγωνιστήςΛύπηαργότερα ήρθαν άλλοι δύο.Μεγάλο χαμόγελοβέβαια προτιμώ καθημερινές γιατί σε προσέχουν καλύτερα.νιώθεις αρχοντόπουλοΜεγάλο χαμόγελοΟ χώρος ο γνωστός στη μέση η πίστα καιγύρω καναπέδες και πιο μπροστά και λίγα τραπεζάκια.Τα μωράκια καμιά 10ρια λίγο βαρεμένες απο την αναδουλειά...πουτάνα κρίση τι μας κάνεις!!!Money MouthΟι χωροί στην πίστα αραιοί χωρίς σοου ίσως λόγω ημέρας.Αρκετά καλή μουσική και κάλη εξυπηρέτιση.Άραξα σε καναπέ και χάζευα τις τρυφερές κορασίδεςΓλώσσα Άρχισαν ένα ένα να πλασάρονται δίπλα μου.Όλες ευγενικές μέσα στην κάβλα.Σόφι βλαχορουμανάκι καστανό με πιασίματα και ωραίο πατο.καλή στον απλό χωρό.Γλώσσα Σβετλάνα ξανθια ρωσόφατσα χαρακτηριστική λεπτή λίγο πεσμένο κωλαράκι.αδιαφόρισα...Σιμονα μάλλον ρώσικη φυλή άβυζο αλλά κορμάρα.πήρα απλό...καλή..Αριάνα τσιγγανορουμάνα κορμάρα μακρί μαλλί σκέτη κάβλα μικρό βυζί αλλά κωλάρααααα.λύγισα και πήρα απλό πολύ καλή.θα ξανατιμηθείΜεγάλο χαμόγελοδυο ξανθές η μια πολύ καλή αλλά λόγω της τέτρτης μπύρας δεν θυμάμαι ονόματαΧμμμ;Μια χοντρούλα ουγγαρορουμάνα δήλωσε για ειδικά γούστα...αδιαφόρισαΛύπη Νατάσσα!!!!μέτρια φάτσα τσιγγανορουμάνα αλλά κωλάρααααααα.την είχα τιμήσει στο πριβέ πριν 15 μέρες...κάβλα το τιμάει το 50άρικοΓλώσσαπροτίνεται ανεπιφύλακταΈρωταςΚορίνα νομίζω μολδαβή μουνάρα κορμάρα έκφυλο πρόσωπο.καλή και στον απλό και στα 50Γλώσσατην τιμησα.προτίνεται και αυτή για όσους θέλουν να ανοιχτούν περισσότεροΜεγάλο χαμόγελοΠριβέ στα 100 δεν τόλμησα.και προσοχή μην φάτε φόλα στα πριβέ.δεν κάνουν όλες τα ίδιαΚεφάλι σε τοίχο!εγγύηση σίγουρα είναι κορίνα και νατάσα απο αυτες.δεν ξέρω για αριάνα δεν ρώτησα.σοφι και σιμόνα μάλλον φόλες πάνω....τα μάσαγαν πολύ...Χμμμ;ποτό 11 ευρω απλός χωρός 10 πριβέ 50 και 100.αυτά τα ολίγα συναγωνιστέςΜεγάλο χαμόγελο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2016
Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
331
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alexstefanos85, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού