Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 84 10
Στριπτιτζάδικα 126519
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και αντιθετος με το συγκεκριμενο ειδος διασκεδασης, (αφου το θεωρω ανουσιο χασιμο χρηματος) με τραβηξαν εκει πριν απο 2 χρονια περιπου κατι φιλοι και απο τοτε ξερω που να παω οταν θελω απλα να κανω το χαβαλε μου 2-3 φορες το χρονο που νομιζω ειναι αρκετα υγιες γιατι απο εκει και περα ειναι κοροϊδια. Τιμιο μαγαζι σαν συνολο, με ωραια (και αρκετα) τεμαχια γενικως που στην πλειοψηφια τους το παλευουν για να σε ευχαριστησουν. Τα πολυ τουμπανα συνηθως απογοητευουν στο prive, εκτος απο την Νικολ (δεν υπαρχει πλεον) που ηταν ο,τι καλυτερο εχω δει σαν πακετο. Πιο πιθανο ειναι να ενθουσιαστεις με μια πιο μετρια κοπελα. Κυριαρχουν τα Dacia Integralle (Ρουμανια) αλλα υπαρχουν και καμποσα Ladarghini. Μεγαλο μειον το παρκαρισμα βεβαιως (προσφατως δεν μπορεσαμε με ενα φιλο να βρουμε θεση και φυγαμε απραγοι), αλλα και η τοποθεσια του μαγαζιου (Αχαρνων) ειδικα στις μερες μας. Αν και δεν εχω παει σε αλλα μαγαζια στην Αθηνα με βαση οσα ακουω απο γνωστους πρεπει να ειναι απο τα καλυτερα. Ποτε δεν εχω φυγει δυσαρεστημενος και νομιζω πως αυτο σημαινει πολλα, ειδικα αν σκεφτει κανεις πως ειμαι αυστηρος με αυτο το ειδος "σεξουαλικης ψυχαγωγιας".
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
228
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού