Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 142 10
Στριπτιτζάδικα 201358
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για το Queens έχω κατά καιρούς εκφραστεί αρνητικά και ήμουν 100% δικαιολογημένος. Έχοντας όμως ακούσει κάποιες πληροφορίες για αλλαγές από άτομα που εμπιστεύομαι ,αποφάσισα να δώσω άλλη μια ευκαιρία.
Επίσκεψη ξημερώματα Δευτέρας. Πάρκινγκ άνετο στο ΑΒ (έχει και ΑΤΜ της Εθνικής αν ξεμείνετε από ρευστό).
Είσοδος στο μαγαζί χωρίς εισιτήριο. Ποτό 10 ευρώ, ενώ κυκλοφορούν και κουπόνια.
Πρώτη έκπληξη ο πρώην υπεύθυνος του Ritorno/FBI.
Δεύτερη έκπληξη ο αρκετός κόσμος για τη συγκεκριμένη ημέρα και μάλιστα καλύτερος ποιοτικά από άλλα μαγαζιά που λειτουργούν με κουπόνια (SIN)
O χώρος όπως τον γνωρίζετε . Μεγάλη πίστα ,τραπέζια, καναπέδες με πολύ καλή οπτική.
Μουσική αρκετά καλή, ο dj ευτυχώς καταλαβαίνει πότε και πόσο πρέπει να μιλήσει!
Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό (πραγματικά νόμιζα ότι μπήκα σε λάθος μαγαζί..)
Κοπέλες πάνω από 15-16. Ο μέσος όρος εμφάνισης είναι ικανοποιητικός. Και όσοι έχουν παρακολουθήσει παλαιότερες κριτικές μου γνωρίζουν ότι είμαι αρκετά αυστηρός (εώς κακός).
Από τα ονόματα που συγκράτησα
Καταλίνα, Μαρία
Σόνια (έγχρωμη και γλυκιά)
Αναστασία ( πετίτ Ρωσίδα ή ουκρανή, νέα στην Ελλάδα)
Ανδριάννα, Μιρέλλα
Άντρεα (από τους πιο αισθησιακούς χορούς που μου έχουν κάνει)
Γιούλια, Φλόρι
Τζιοβανίνα ,Έλενα,
Βικτώρια, Πατρίτσια, Μικαέλα κ.α.
Οι χοροί στην πίστα δεν είναι full nude, είναι όμως αρκετά καλοί, ενώ υπήρχε και ένα σόου με μια κοπέλα και το ντίλντο της (ανακοινώθηκε και δεύτερο σόου για αργότερα).Στα θετικά τα ελάχιστα νεκρά από χορούς διαστήματα.
Η συμπεριφορά των κοριτσιών έιναι πολιτισμένη, δε γίνονται φορτικές και είναι ιδιαίτερα φιλικές.
Όσον αφορά στους χορούς των κοριτσιών τιμολογούνται στα 5 ευρώ ( πριβέ δε γνωρίζω), είναι ικανοποιητικής διάρκειας και ποιότητας. Προσωπικά δοκίμασα Αναστασία, Μαρία, Τζιοβανίνα και Άντρεα και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.
Συμπερασματικά το Queens έχει κάνει σοβαρά βήματα προόδου και αυτή τη στιγμή είναι άνετα το πλέον VFM στριπ-σόου. Αν συνεχίσει έτσι ,φέρει 2-3 τοπ κοπέλες και δεν αλλάξει τιμές θα μιλάμε σίγουρα για το καλύτερο ίσως μαγαζί στην Αθήνα (το ΑΛΚΑΤΡΑΖ είναι άλλη κατηγορία).
Συστήνεται ανεπιφύλακτα!

(το 5 στο πριβέ το έβαλα γιατί δε μπορούσα να αφήσω κενό. δε δοκίμασα και συνεπώς δε μπορώ να έχω άποψη)

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2015
taurus1
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.326
Πόντοι:
6.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2015
5 ευρω ο χορος; ειναι δυνατον;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1