Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 12 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
3.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
3.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ημερομηνια επισκεψης ενδεικτικη!
Το συγκεκριμενο μαγαζι,καθως και το ανταγωνιστικο του τα εχω επισκεφτει πολλες φορες στο παρελθον μη εχοντας εναλλακτικη στη συγκεκριμενη πολη,σε στιγμες που ηθελα κατι πιο αναλαφρο απο το κλασσικο κοκκινοσπιτο καθως και σε εποχες που το χρημα ερρεε αφθονο και δε με απασχολουσε η κατασπαταληση του....Κεφάλι σε τοίχο!
Ωστοσο τωρα που τα πραματα αλλαξανε για ολους μας ,εντυπωσιαζομαι πως αυτα τα μαγαζια δεν προσαρμοζονται στις εκαστοτε συνθηκες...
Κατ αρχην καλο stip δεν το λες αφου απο απο roster οσο παει και χαλαει,κανα δυο καλες εχουν πια μεινει που σε λιγο θα παρουν και συνταξη απο τα πολλα ενσημα...Δε λεω,καθε τοσο φερνει και κανα καινουριο αστερακι (για καμια αρπαχτη) αλλα δεν σωζεται ετσι η κατασταση...Πλειοψηφια ρουμανες,γυφτορουμανες,βουλγαρες,καμια δυο ρωσιδες(προ milf) και κανα δυο μαυρακια θα δεις ....!Οκ ως εδω,εχει για ολους, αλλα οχι και ποιοτητα που να δικαιολογει το κοστος....!Τωρα οσο αφορα το stip,αναθεμα τους αν ξερουν τι θα πει pole dancing!!!Καμια δυο πραγματικα δινουν show στην πιστα και ολες οι αλλες απλα περιφερονται νομιζοντας οτι κατι κανουνΧμμμ;
Και αυτο το λεω για την περιπτωση που πεις,δε γαμιεται,παω να πιω ενα ποτακι,να κανω το χαβα μου ,να δω και λιγο χορο και να φυγω....!Οχι,στο κοματι αυτο δεν το πετυχαινουν!
Και τωρα παμε στα χειροτεραΓλώσσαriveΚεφάλι σε τοίχο! χωρις κουρτινα,οχι full strip,οχι φραπε και το τραγικοτερο,το οποιο διαπιστωσα την τελευταια φορα που πηγα,με καμερα πανω απο το κεφαλι σου.Ναι καμερα(οσο νομιμο μπορει να ειναι αυτο!!).Πολλες φορες στο παρελθον γκομενες που προσπαθησα να μπαλαμουτιασω πιο χοντρα μου το κοβαν λεγοντας μου,δε γινεται εχει καμερα,αλλα δεν τις πιστευα,μεχρι που το ειδα...Money Mouth
Τα λοιπα,χωρος αποδεκτος, μουσικη μετρια,ακουστικη του γυφτου στα πανηγυρια,ποτα καθαρα,αν και συνηθως παιρνω μπυρα,service καλο...
Τιμες τσιμπιμενες (πια) για αυτο που παιρνεις....
Συνοψιζοντας,μετρια πραματα, μακραν πιο ακριβα σε σχεση με αντιστοιχα stripclubs Αθηνας η' Θεσσαλονικης και πολυ χειροτερες υπηρεσιες...!
Ισως τελικα η ζωη στην επαρχια να χαρακτηριζεται και απο κακες υπηρεσιες sex σε ολους τους τομεις της....Χμμμ;

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2015
Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
81
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού