Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 164922
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πραγματικά απορώ με τη χλιαρότητα πολλών από τις κριτικές... Όσοι ρίχνουν τις "MOUSSES" μάλλον δεν έχουν εμπειρία από στριπτιζάδικά ή γούστο, οπότε αρέσκονται σε φραπεδιές σε κιτσάτα μαγαζιά της Συγγρού... Λοιπόν έχοντας εμπειρία από 24 στριπτιζάδικα στο λεκανοπέδιο (πολλά απ' τα οποία τα έχω τιμήσει περισσότερες κι από 4 ή 5 φορές) επισκέφτηκα για μια ακόμη φορά τις MOUSSES το Σάββατο 4 Οκτωβρίου στις 4:00 μετά τα μεσάνυχτα, δηλαδή ξημέρωμα Κυριακής... Το μαγαζί τίγκα με τα σουλάτσα απ' τις κοπέλες να δίνουν & να παίρνουν, ποτά, χοροί & τα σχετικά σαν να ήταν 1:00 ή 2:00 το βράδυ. Παρ' όλ' αυτά βρήκα τραπέζι όχι σε καλό σημείο πλην όμως στο διάδρομο οπότε μπορούσα να τσεκάρω όλες τις κοπέλες ανεξαιρέτως... Με το που κάθομαι & αντιμετωπίζοντας μια άψογη συμπεριφορά απ' τα γκαρσόνια έρχεται & κάθεται η ΘΕΑ Σιμόν, που απορώ πως δε γίνεται ιδιαίτερη αναφορά σ' αυτήν στις προηγούμενες κριτικές... Ρουμάνα 32 ετών, γυναικάρα, καβλιάρικη φάτσα, φυσικές ΒΥΖΑΡΕΣ, ωραίος κώλος & γενικά σώμα δεν το συζητάμε... Αφού την κέρασα ποτό (ενδιαφέρουσα στην κουβέντα για όσους αρέσκονται) κάναμε 2 απλούς χορούς, προβλέψιμα πράγματα αλλά & μόνο να έχεις στη διάθεση σου αυτά τα βυζιά δε θέλεις τίποτ' άλλο... Στη συνέχεια έρχεται ένα άλλο ρουμάνικο θωρηκτό ονόματι Λούση, απίστευτο πρόσωπο, μεγάλο βυζί αλλά πλαστικό (εμένα προσωπικά με ξενερώνει), ποδάρες & κωλάρα, αν & όχι γυμνασμένη (όσοι ξέρουν τον κώλο της Αρτέμιδας απ' το EROTICA καταλαβαίνουν τη διαφορά...). Γενικά νταρντανογυναίκα με πολύ βαριά & καβλιάρικη φωνή. Κι αυτή πολύ καλή στην κουβέντα & άμα της αρχίσεις τα περίεργα τσιμπάει & σ' αρχίζει & αυτή & άμα της πουλήσεις feeling σου πουλάει κι αυτή... Δύο χοροί με Λούση επίσης προβλέψιμοι, ξενέρωμα το βυζί & αρνητικό το ότι δεν παίζει πολύ με τον κώλο της ενώ θα έπρεπε... PRIVE δεν πήρα, δεν ξέρω πώς είναι, αν & από άλλους συναγωνιστές έχω ακούσει ότι λέει αλλά δεν υπάρχει & η καλύτερη σχέση απόδοσης-τιμής... Άλλες που αξίζουν είναι η Λάουρα, ξανθιά ρωσίδα εντυπωσιακή, σώμα άγαλμα, ωραίο βυζί αλλά ανύπαρκτος κώλος, Ιζαμπέλ μελαχροινή ωραίο βυζί & σώμα λίγο ψηλομύτα όμως μου φάνηκε, Σουζάνα Ελληνίδα δηλώνει Θεσσαλονικιά, το παίζει καβλιάρα & υπόσχεται πολλά για το prive (σαν αυτά που λένε οι μαύρες & τελικά δεν κάνουν τίποτα), by the way μου έριξε γλωσσόφιλο στην ψύχρα παρ' ότι δεν την κέρασα τίποτα & τέλος Φραντζέσκα πολύ ωραίο βυζί, λίγο ασχημόφατσα & κατά τα άλλα σώμα κλασσικής στριπτιτζούς... Και υπάρχουν & άλλα εντυπωσιακά μωρά όπως η Μόνικα με σώμα-ΛΑΜΠΑΔΑ αλλά άβυζες, κριτήριο βασικό για 'μένα... Κώλοι γενικά καλοί. Αυτές τσέκαρα ν' αξίζουν τη συγκεκριμένη μέρα που πήγα. Εν τέλει: 6-7 καταπληκτικά μωρά οι υπόλοιπες ψιλοαδιάφορες. Χορός κοριτσιών στην πίστα & prive χοροί προβλέψιμοι. Χώρος πολύ καλός αλλά πάντα τίγκα. Μουσική αρκετά καλή & ειδικά πρωινές ώρες μετά τις 6:00 για τους ξενύχτηδες τα ροκ κομμάτια '80s & '90s που βάζει ο dj γαμάνε. Τα ποτά τη μέρα που πήγα ήταν μια χαρά, η εξυπηρέτηση του προσωπικού άψογη, parking στα στενά βρίσκεις με λίγο ψάξιμο... Για 'μένα μαζί με το EROTICA τα καλύτερα στην Αθήνα, για διαφορετικούς λόγους το καθένα. Όποιοι ψάχνουν ένα πολύ καλό κλασσικό στριπτιζάδικο, ΒΥΖΙΑ & γουστάρουν να το συνδυάσουν & με έξοδο στην παραλιακή ειδικά όταν καλοκαιριάζει οι "MOUSSES" είναι ΜΟΥΝΟΔΡΟΜΟΣ...
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.613
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού