Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 84 10
Στριπτιτζάδικα 126483
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
4.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη έγινε τη Παρασκευή το βράδυ έχοντας διάθεση και κέφια για στριπομαγαζί...Παρκάρισμα κάπως έυκολο αλλά θέλει προσοχή η περιοχή κοιτάζουν περίεργα κάποιοι αν είσαι και καλά ντυμένος...

Στην είσοδο τρεις τύποι (αλλοδαποί) μου είπαν πέρνα θα πληρώσεις μέσα...
Ο χώρος δεν έχει αλλάξει όπως ήταν με καναπέδες και γενικά ευρύχωρο μαγαζί.Το μόνο αρνητικό ήταν ότι με το που μπήκα είχε μία δυσάρστη οσμή το μαγαζί,μάλλον προερχόταν απ΄τον εξαερισμό...Γι'αυτό κάτι πρέπει να κάνουν...
Ο κύριος που σέρβιρε ευγενικός και εξυπηρετικός,έχει δε μαζί του και μία κοπέλα βοηθό που είναι για τους χορούς τα πριβέ και γενικά ότι αφορά τα κορίτσια...
Χορός απλός 10,πριβέ 50...

Το ρόστερ άστα να πάει...Ούτε ονόματα δε θυμάμαι,περίπου 10 κοπέλες για Παρασκευή βράδυ...
Σίσσυ μία ξανθιά που μίλαγε καλά ελληνικά αλλά με άσχημο σώμα.
Σιμόνα,καμμία σχέση με την παλαιά Σιμόνα...Μία μελαχρινή με τσουπωτή περιφέρεια και κάπως γεμάτη, αλλά με βλέμμα πολλά υποσχόμενο...Τώρα το τι προσφέρει στο πριβέ...;Δεν την επέλεξα...
Αμάντα μία ξανθιά ψιλοτούμπανο,γυμνασμένη με ενισχυμένο στήθος...Την επέλεξα για απλό χορό ήταν καλή.Μου εξήγησε πως στο πριβέ δεν κάνει τίποτα παραπάνω απ΄τα προβλεπόμενα...Δηλαδή πληρώνεις 50 για να την δεις γυμνή!!!!
Μία μελαχρινή νταρντάνα με ένα fishnet μου διαφεύγει το όνομα της μακριά απ΄τα γούστα μου και αυτή...Και περίπου 7 με 8 κοπέλες ακόμη που δεν μου άρεσαν καθόλου...

Γενικά το μαγαζί κατ'εμέ είναι παρακμή...
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2014
Με 50€,γαμάμε κυρία μου...πες της...Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1