Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 44 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είμαι πολύ ικανοποιημένος από το Blue Iguana.Πάω όποτε μπορώΝτροπή
Κατ' αρχάς, τα ποτά είναι καθαρά και η μουσική πολλές φορές ξεφεύγει σε τραγούδια που δεν ακούς αλλού ή έχεις πολύ καιρό να ακούσεις(προσωπικά, αυτό το γουστάρω).
Τα κορίτσια είναι όοοοολα ευχάρισταΧαμόγελο
Από κει και πέρα, υπάρχουν σίγουρα προτιμήσεις του καθενός.
Το μαγαζί είναι δυνατό στις μελαχροινές...Erica, Simona, Ricci, Ειρήνη(δυστυχώς, μάλλον σταμάτησε)
Από ξανθιές, θυμάμαι την Tara, την Agnes, την Jennifer(σταμάτησαν όλες, νομίζω), τώρα είναι η Jasmine.
Κοκκινομάλες, η Dionysia, πολύ κεφάτο κορίτσι-αυτή και η Lucy είναι οι πιο χαρούμενες εκεί!Και οι δυο είναι skinny, λεπτές, δηλαδή, πολύ γυμνασμένες ωστόσο.
Αν θέλετε κάποια σε άλλο χρώμα, υπάρχει η Naomi από την Γκάνα.Φοβερό κορμί...
Για παρκάρισμα, δεν ξέρω, κινούμαι με τα πόδια.Η πρόσβαση είναι πανεύκολη, πάντως, σχεδόν στο κέντρο της πόλης.
Private δεν κάνω, είναι βασανιστήριο Γλώσσα
Οι τιμές είναι 10 ευρώ το ποτό και η μπύρα, 12 ή 12.5 τα σπέσιαλ, 10 ευρώ ο private χορός, 10 ευρώ το κέρασμα στα κορίτσια, 20 ευρώ το piccolo(μικρή σαμπάνια).
Από κει και πέρα, είναι στο χέρι σας ή στην τύχη σας, αν το ποτό των κοριτσιών θα κρατήσει 3-5 λεπτά ή 10-15.
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2014
Αδελφε δεν ξέρω τι να γράψω.
Η κριτική σου ειναι λες και γράφεις σε μπροσούρα...
Προσωπικά δεν θεωρώ εαυτόν ειδικό εδω μεσα Περλ ότι βλέπω το φόρουμ πολλά χρόνια. Αλλά εσυ αδελφε μου πιο προμοτορας..... Πεθαίνεις ...!!!!!

Να υπάρχει και λίγο μέτρο ....
05 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κανένα promote, αναφέρω τα ισχύοντα.
Σε αυτήν την περίπτωση είναι καλά, αν δεν μού άρεσε το μέρος θα ήταν δυσάρεστα!
Αν δεις και άλλες κριτικές, θα διαπιστώσεις ότι λίγο-πολύ υπάρχει συμφωνία...
Επίσης, θα διαπιστώσεις ότι το μέρος αξίζει, αν πας και δεις με τα μάτια σου Χαμόγελο

Υ.Γ:Να διορθώσω ορισμένα από τα γραφόμενά μου:ο χορός είναι 20 ευρώ και το piccolo 30.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2