Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν μίας και αρκετοί με ρώτησαν για την επίσκεψή μου,που πραγματοποιήθηκε την προηγούμενη εβδομάδα είπα να γράψω λίγα λόγια...Παρκάρισμα εύκολο καθώς καθημερινή και βρίσκεις επί της Τατοίου.Για όσους γνωρίζουν την περιοχή καλό είναι να το βάλετε το αυτοκίνητο ή τη μηχανή σας επί της οδού όπου πάρκαρα και εγώ και όχι στο οικόπεδο που έχει από κάτω γιατί είναι ολίγον τι επικίνδυνο.Το προσωπικό αρκετά εξυπηρετικό από την είσοδο το μπαρ αλλά και οι δύο κύριοι που δουλεύουν στο σέρβις.Είσοδος στα 10 τις καθημερινές και Παρασκευή και Σάββατο στα 15 αλλά δεν είμαι και πολύ σίγουρος καθώς έχω καιρό να περάσω Σαββατο...Ποιότητα ποτού αρκετά καλή και όχι μπόμπες όπως στα άλλα καταστήματα.

Κάθισα στο μπαρ για να έχω καλύτερη εικόνα του χώρου.Η κοπέλα στο μπαρ αρκετά ευγενική και εξυπηρετική.Κοπέλες αρκετές και πολλές εμφανίσιμες παρόλο που ήταν καθημερινή.Ο χορός των κοριτσιών στη πίστα πολύ καλός και όχι βαριεστημένος.Επίσης έχει αρκετές κοπέλες από το grand ritorno το οποίο έκλεισε και από ότι έμαθα θα ανοίξει υπό νέα διεύθυνση οπότε οι περισσότερες κοπέλες που ήταν εκεί πλέον βρίσκονται εδώ...

Κάποιες που θυμάμαι είναι η Λάουρα η ξανθιά,η Κάτια πολύ σέξυ ξανθιά με ενισχυμένο στήθος και φοβερό σώμα,μαζί της έκανα δύο χορούς και ήταν φοβερή.Επίσης απ'ότι έμαθα δουλεύει και η Καρολίνα για όσους την ψάχνουν,απλά δουλεύει μόνο Παρασκευή και Σάββατο.Οι υπόλοιπε είναι δύο τρεις ξανθιές και περίπου πέντε μελαχρινές καθώς ήταν Τετάρτη και κάποιες εκτελούσαν το ρεπό τους.Αλλά όπως ανέφερα έχει πολύ καλό επίπεδο εμφάνισης κοριτσιών...
Τέλος κάθισα κανά δύωρο έκανα δύο χορούς με την Κάτια το τούμπανο και αποχώρησα...!Αυτά!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2014
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού