Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 145 10
Στριπτιτζάδικα 197345
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
4.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ενδεικτικη ημερομηνια επισκεψης του μαγαζιου καπου μεσα στις γιορτες οπου με στεναχωρισε η εικονα που αντικρισα αφου ειχα καιρο να παω. Το μερος ηταν σχεδον ερημωμενο την ωρα που εσκασα μυτη με τα φιλαρακια μου και αφου ειπιαμε τα ποτακια μας προσπαθουσαμε με το ζορι να εντοπισουμε κανενα καλο κομματι. Λιγοστοι πελατες στο μαγαζι μιας και πηγαμε κατα τις 00:00 και οι κοπελες βαρουσαν μυγες. Οσο περνουσε η ωρα σκαγαν σιγα σιγα οι πρωτες σαυρες αφου στριπερς δεν τις λες και προσπαθουσαν να πιασουν κουβεντα. Τα φιλαρακια μου κοιταζονταν μεταξυ τους μεχρι να κανει καποιος την πρωτη κινηση για χωρο στα ενδοτερα μιας και δεν υπηρχε πολυ δραση στο μαγαζι. Κατα τις 2:30 με 3 ο κοσμος σαν να μαζευτηκε σιγα σιγα και αφου δεν εβλαπα φως στο τουνελ εντοπισα μια πιτσιρικα εν ονοματι Ηλεκτρα οπου την πηρα για πριβε και στα ενδοτερα. Το κοριτσι πραγματικα εσωσε την βραδια φιασκο για μενα. Φοβερος χορος με κορμι γυμνασμενο και προστυχη φατσα για πολλα @$@%^... Με μεγαλη εκπληξη στο τελος του χορου (που και καλα ειχε καυλωσει) μου πεταει και το παρασυνθημα για πιο καλη περιποιηση στα ακομα πιο ενδοτερα, οπου αρνηθηκα μιας και δεν ειχα αρκετο καυσιμο μαζι μου... Γενικα το μαγαζι πρεπει να ανεβει λιγο γιατι ειναι κριμα που μετα την ανακαινηση εχουν φυγει καποια δυνατα κομματια και μεινανε με ολα τα μπαζα. Η φιλιπινεζα παντως Jeniffer στο ποστο της... σταθερη αξια του μαγαζιου. Μαλακία

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2014
mpixtis86
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού