Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 50 10
Στριπτιτζάδικα 73992
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
4.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
3.0
Χώρος
 
2.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
3.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πέρνοντας σκυτάλη απο τον συναγωνιστή θα γράψω και εγω την κριτική μου για το εν' λογο μαγαζί επισκεψη λοιπον το βράδυ τις 28ης καθώς είχα στην κατοχή μου κάποια κουπόνια δωρεαν εισοδου - ποτού . Το μαγαζί σκοτεινό με πολλά τραπεζακια και μερικούς καναπεδες το ποτό ειναι μπυρα απο τα lidl με ενα μπουκαλακι σε σχημα bisolvon , φυσικά οταν δεν πληρώνεις είσοδο - ποτο στο μαγαζί δεν μπορείς να ζητάς και πολλά αλλά στο sins για παράδειγμα η κατάσταση είναι πολυ καλύτερη . Οι κοπέλες οι περισσότερες ήταν μέτριες ονόματα δεν συγκράτησα καθώς γενικώς μου ήταν αδιάφορες . Το μεγάλο μείον είναι ότι δεν υπάρχει παιχνίδι κάτι που κάνει την ατμόσφαιρα βαριεστημένη οι κοπέλες κάθονται πίσω απο τους πελάτες που βλέπουν σύμφωνα με την διαρίθμιση του χώρου την πίστα και όχι αυτές αλλά και οι ίδιες κάθονται και δεν κινούνται ιδιαίτερα καμία σχέση με άλλα μαγαζιά . Ο χορός στην πίστα το ίδιο βαριεστημένος απο τις κοπέλες με μερικές εξαιρέσεις . Οσο για το μπες βγες του κόσμου είναι φυσικό να υπάρχει καθώς δεν υπάρχει παιχνίδι να το κρατήσει ζεστό . Δωματιο PRIVE δεν είδα η μουσική σε καλά επιπεδα έντασης

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2013
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
28
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού