Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 85 10
Στριπτιτζάδικα 100386
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
1η επισκεψη στο συγκεκριμενο μαγαζι χτες.. Οντας σε διλημμα μεταξυ αυτου και lido διαλεξα αυτο. Δεν ξερω αν επραξα σωστα αλλα τελικα καλα περασα. Χαμόγελο Λοιπον, ο χορος μοιαζει λιγο με του Alca. Κυκλικο bar με καναπεδες και stand τριγυρω αν και ειμαι σιγουρος οτι ειναι πιο μικρο σε μεγεθος. Τεσπα με το που σκαω εμφανιζεται ο μετρ ο οποιος μου συστηθηκε και ολας και με τοποθετησε σε ενα stand. Καλη 1η εντυπωση, δεν μουχει ξαναγινει σε στριπομαγαζο. Ποτο κομπλε, μουσικη κομπλε οχι πολυ δυνατα οσο πρεπει. Προσωπικο εξυπηρετικο. Χοροι στην πιστα αρκετα καλοι καυλωτικοι, ενω το live sex καλη φαση και δεν ηταν fake οπως καποια αλλα.. Εμμμμ Δεχτηκα κρουσεις απο αρκετες κορασιδες ολες πανω του μετριου, αρκετες πολυ καλες και καμια δυο ψιλοfail.. Ειδικα οταν μουρθε μια και μου λεει 'χορο?'(και μουναρα ναταν ετσι οπως ηρθε την ιδια απαντηση θαπαιρνε..), της κανω κοφτα 'ΟΧΙ'. Ενω περνουσε η ωρα και εχοντας αποφασισει να μη παρω πριβε γιατι δε ξερω ακομα τα κατατοπια και τις συνηθειες το μαγαζιου.. ειδα ενα μελαχρινο μουναρο να χορευει στη σκηνη και φωναζω τον μετρ και του λεω αυτη στειλτην μου μετα. Οπερ και εγενετο. Η συγκεκριμενη δε συγκρατησα ονομα δυστηχως, ψηλη, μακρια μαυρα μαλλια μεσαιου μηκους, ρωσσιδι 24 ετων αποτι μουπε, σωματαρα 2αρι βυζι, υψος με τακουνι πιο ψηλη απο μενα πουμαι 1.85.. Πληρωσα απτο χορο απο πριν. Και αυτο πρωτη φορα μου συμβαινει.. Ο χωρος του απλου οχι κατι ιδιαιτερο αν αναλογιστει κανεις οτι ηρθε πελατης σχεδον διπλα μου. Τεσπα, ο χορος αρκετα καυλωτικος και μεγαλος σε διαρκεια.. Βεβαια δε ρωτησα η συγκεκριμενη τι κανει πριβε.. Η μονη μου ξενερα εν μερει ειναι στο οτι ημουν σε stand και δε μπορουσα να πασπατευω καλα οσες ερχοντουσαν οπως κανω στο kinky πχ.. Κατα ταλλα ευχαριστημενος. Κατι αλλο τοποιο δεν ανακαλυψα και οποιος γνωριζει ας το σχολιασει απο κατω ειναι.. Ο χορος των πριβε που ειναι???? Χμμμ;Χμμμ;

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2013
asdor
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
375
Πόντοι:
2.287
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2013
Οπα ξεχασα να βαθμολογησω μουσικη! Χαμόγελο Μουσικη : 9. Ας διορθωθει αν ειναι ευκολο Μεγάλο χαμόγελοΧαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1