Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
1.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
παιδια ότι χειροτερο εχω δει ποτε στη ζωη μου σε στριπτιτζαδικο. Μπηκαμε για bacelor και νομιζαμε οτι μας εκαναν πλακα. Οι κοπέλες ήταν οτι χειρότερο εχω δει στη ζωη μου. Πολυ κατω απο το μεσο όρο. Δεν αξίζει με τιποτα. Τραγικές φατσες και αισχος σωματα (χοντρες και ετσι..). Στο χορό καποιες ηταν καλες (εγω πηρα μια μαυρη που εκανε καλο prive αλλα φατσα και αυτή τραγική. Απο εμφάνιση πιστευω αντικειμενικά οτι δεν αξιζει να περασεις ουτε απ εξω απο το μαγαζι. Αν δεν τις αλλάξει αμεσα όλες το μαγαζί, πιστεύω οτι μεχρι τελος του χρόνου θα έχει κλείσει. Θα επρεπε να ντρεπονται να βάζουν πελάτες με τέτοια μπάζα... ps: Ακουσα οτι στα Μάλια το στριπτιτζάδικο έχει απιστευτα κομμάτια. Πηγε κολλητός μάχιμος που τον εμπειστεύομαι. στο L amour εχω να παω καιρο οπότε δεν εχω αποψη. αυτά! Αν κανείς ξέρει κανενα τηλεφωνο για prive σπίτι ας μου στείλει pm. Ευχαριστώ καλή συνέχεια.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2013
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2013
λοιπόν εγώ δεν έχω πάει στο εν λόγο μαγαζί φιλε και δεν έχω γνώμη.......είχα πάει όμως πρόσφατα χερσόνησο στο αντίστοιχο diamond που ήταν κάτι το εξαιρετικό.....ποτό δικό μου 5 euro 9 κοπέλες οι περισσότερες πολύ ωραίες και μάλιστα εκείνο το καιρό πριν 2-3 βδομάδες δηλαδή είχε φέρει το μαγαζί και μια διάσημη πορνοστάρ η οποια έκανε σόου με δονητή. γενικά ήταν παρα πολύ καλά. εδώ στο ηράκλειο ποσο έχουν τα ποτά
13 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε δε θυμαμαι τιμες γιατι ημασταν bacelore και ηταν πολλα ατομα και χυμα φαση. Σιγουρα ακριβωτερα παντως. το prive νομιζω ηταν κανενα 20€. σιγουρα πιο ακριβα απο τη χερσονησσο παντως!
19 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ενας φιλος μαγκες που πηγε στο diamont στη χερσονησο μου ειπε οτι εχει τραβηξει τα καλα εξω και εχει αφησει στο ηρακλειο μεσα τα μπαζα...νομιζω οποιοι θελουν να δουνε κατι καλο καλυτερα να τραβηχτουν εκει...εγω δεν εχω γνωμη γιατι δεν ξαναπαταω τα ποδια μου ουτε μεσα ουτε εξω...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3