Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
συναγωνιστες η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη κ ισως εχει αλλαξει η σοδεια...
επισκεψη λοιπον με 2 κολλητους οι οποιοι σαν πιο ξυπνιοι απο μενα δεν ανοιχτηκαν νωρις αφου ηθελαν να κοψουν την κατασταση..
εγω πιο αγριεμενος με την πρωτη χτυπαω ενα μουλαρι 2 μετρα η οποια μου ειπε κιολας οτι σπουδασε εδω και γι αυτο το ελληνικο το ειχε φαρσι τεσπα...οση ωρα ημουν μαζι της ενιωθα πιο μονος απο οταν ειμαι μονος στην κυριολεξια...ψυχρη η τυπισσα κ στραβωνε οταν απλωνα χερι..την εδιωξα στο φτερο και πηρα ενα δευτερο μωρο πιο παιχνιδιαρικο και γι αυτο αποφασισα να το κερασω ενα σπεσιαλ ποτακι...
μολις ηρθε το ποτο την φωναξανε κατευθειαν να παει μεσα να αλλαξει γιατι ηταν η ωρα για το νουμερο τηςΧμμμ;...
το ποτο ομως το φερανε και την χρεωση την ηπια χωρις να εχω γκομενα στα ποδια μουΚεφάλι σε τοίχο!...
δεν ξερω ποσο μαλακα με εκοψαν παντως εμενα δεν θα με ξαναδουν εκει μεσα γιατι και η κοροιδια εχει οριο και τετοια εποχη κανεις δεν τα σκορπαει τα λαλα του ετσι..
να σημειωσω εδω οτι 1 μηνα πριν ειχα παει στο l amoyr και ειχα περασει καταπλικτικα,με 1 σπεσιαλ ποτο ειχα ενα πιπινι εκ πωλονιας 1 ωρα στα ποδια μου και ειχα χωσει τα χερια μου παντου κ η χρεωση πολυ φθηνοτερη...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2013
Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού