Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 239811
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Προσφατη επισκεψη στο Κινκυ μετα απο καιρο.. Εχοντας μεγαλες προσδοκιες απτις τελευταιες μου φορες εκει μπορω να πω οτι δε δικαιωθηκα. Εισοδος στα 10 Ε. Καμποσος κοσμος στα τραπεζια, μονο αντρες. Πρεπει ναχανε σκασει κανα 2 φραγκατοι και τοχαν μυριστει οι στριπερς και αραζανε σα τα αρπακτικα απο πανω τους να τους τα φανε ολα. Μεγάλο χαμόγελο Ποιοτητα ποτο καλη, αν και την επομενη φορα νομιζω θα παρω μπυρα. Απο εμφανιση των περισσοτερων κορασιδων απογοητευτηκα μπορω να πω. Εχουν ερθει 2-3 οι οποιες δε βλεπονται πραγματικα και απορω για ποιο λογο τις φερανε. Επισης διεκρινα μια βαρεμαρα απο πολλες σε σημειο να μη κανουνε καν βολτες γυρω απτα τραπεζια και ο μετρ(?) να τους βαζει χερι κανοντας νοημα με ενα λειζερ που ειχε να δουλεψουν. Κουλ Σημαντικη απουσια της Σαντρας. Εφυγε αραγε? Απο κει και περα, κλασσικα ηταν η Καταλινα εκει. Κασσανδρα επισης καλη αλλα βαριοταν μονο. Ηρθε ενα ενα Ρουμανοειδες το οποιο δε θυμαμαι ονομα, 27 χρονων καστανοξανθη η οποια μου λεει κανει μονο πριβε. Και μετα το πριβε βλεπουμε και για εξω λεει.. Τωρα αν αυτο ειναι το κλασσικο κολπακι για να τσιμπησει κανα φραγκο και μετα να μη σηκωνει τηλς κλπ δε ξερω. Γλώσσα Μαυτη που επαθα πλακα ηταν μια ξανθια μουναρα γαλανοματα ονοματη Κατια. Φοβερο σωμα επισης. 1η φορα τι βλεπω εκει. Εκανε και 2 show στη σκηνη, στο ενα τον ετρωγε απο εναν στριπερ. Μαυτα και μαυτα περασε η ωρα και η Κατια δε βολταρε απτο τραπεζι μου.. Ως εκ τουτου και γω αποχωρησα χωρις να παρω ουτε ενα χορο σκεπτομενος μηπως ηρθε η ωρα για αλλαγη στεκιου.. Μεγάλο χαμόγελοΧμμμ;

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2013
asdor
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
375
Πόντοι:
2.287
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού