Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Στριπτιτζάδικα 95327
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο ενα αποτυχημενο ξεκινημα της πορνοβολτας στο Athens MoulinBleu ο δρομος με οδηγησε στο Sins οχι τυχαια αφου ειχα προμυθευτει ενα κουπουνακι για free ποτακι απο εναν αξεχαστο βραδυ με την Alice και την Stella στην λεωφορο αθηνων 318 ,αφου με πειγανε στον παραδεισο τα μωρακια μου δωσανε και κουπονακι αυτα ειναι..χαχα οχι οτι ειμαι τιποτα γυφτος αλλα ειπα να τιμησω την διαφημιση η οτι ειναι τελοσπαντων αυτη η προωθηση.Σε καλο μου βγηκε ομολογω ηταν περαν των προσδοκιων μου το καταστημα και θα ελεγα πως το επιπεδο ειναι αρκετα υψηλο οσο αναφορα τα μωρακια στο μαγαζι που για εμενα αυτο μετραει περισοτερο.Καταρχας ο χωρος ειναι υπεροχος σε ξεγελαει στην αρχη επειδη ειναι υπογειο και εγω νομιζα θα ηταν κανεναν καταγωγιο αλλα εμεινα μλκς με τον χωρο,αρκετα μεγαλο μαγαζι πολυ καλη πιστα και φοβερα ανετοι καναπεδες (για τις καρεκλες στην πιστα δε ξερω Γλώσσα ).Οι σερβιτοροι τσακαλια ,γελασα πολυ γιατι δεν ειχα αναπτηρα και με εκοψε ο ενας απο αποσταση και μου ρθε αστραπη (δε το περιμενα με ξαφνιασε).Αφου προσγειωθηκε και η βοντκαρα μου στο τραπεζι ταχυστα εφτασε η ωρα της κρισης....Πολλα μωρα μπροστα μου σε διαφορα τραπεζια και να μη ξερω πιο να πρωτοκαμαροσω ;-) Αν και εχω υψηλα στανταρ στα μωρα αρκετες μου τα καλυψαν και με το παραπανω..Χαβαλετζουδες ολες με καλη διαθεση (τουλαχιστον οσες προλαβα και μιλησα γιατι ηταν καμια 25αρια)..Μετα απο κανα 3-4 χωρους,κανα δυο εξτρα ποτακια που κερασαν τα παλικαρια και αφου τα μωρα με ειχαν φτασει στα ορια μου ηρθε η ωρα για την μεγαλη επενδυση...ΤΟ ΠΡΙΒΕ Γλώσσα μετα απο πολυ σκεψη πειρα ενα ωραιο μωρακι λιγο μεγαλητερο σε ηλικια απο τις αλλες καμια 35αρια αλλα ηταν σκετος πειρασμος,προσεγμενο το μωρο και ολο μελι, χαχα γελαω γιατι ακομα να θυμηθω το ονομα της,με τετοιες κορμαρες εκειμεσα τι να τα κανεις τα ονοματα Γλώσσα Πριβε καναμε κανα 20λεπτο σιγουρα ,πολυ παιχνιδιαρα και πολυ εξυπηρετικη......Το συστηνω ανεπιφυλακτα το μαγαζι για ολες τις φασεις και η μουσικουλα καλη ηταν δε μπορω να πω βαραγε,αλλα δε πολυδινω και σημασια στη μουσικη.Ενω ειχε ξεκινησει χαλια η βραδυα φιαχτηκαμε αγρια γενικα μεχρι τις πρωτες πρωινες ωρες....τελειο μαγαζι

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2013
giannis_mireos
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2013
γεια σου φιλε γιαννη θα ηθελα να σε ρωτησω αν στο πριβε επειδη δεν ειμαι και πολυ σχετικος με στριπτιτζαδια περιλαμβανεται σεξ ή τελος παντων τις υπηρεσιες που προσφερουν΄.Και πιο ειναι το κοστος
01 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

επισημα σεξ δεν γινονται στα πριβε φιλε μου, δεν ειναι ναοι ανοχης/ενοχης τα στριπ!
Το πριβε ειναι για κατι πιο αισθησιακο απο τον απλο χορο τον οποιο ειναι
αφιερωμενο σε εσενα αποκλειστικα! τιμη περιπου 50/χορο, ΤΩΡΑ....τι θα προτεινεις εσυ στην κοπελα, τι θα τις
δωσεις ειναι στην ευχερεια την δικη σου και την δικη της! Οι πιο πολλες δεν κανουν, αλλιως
θαταν σε μπουρδελα ετσι και αλλιως, λιγες κανουν αλλα εξω απο το στριπ...χοτελια! Αλλα παιζει και
στο πριβε κοπελα που εχετε συμφωνησει να σε καβαλησει...και λοιπον? τι θα ευχαριστηθεις? Συν
δεν θα εχεις δει χαρτι γιατρου.....! στριπ ειναι για ποτακι, κουβεντουλα. Πας σε στουντιο περνεις κοπελα
κανει και στριπ αμα θες...εκλεισες πας σπιτι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2