Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 84 10
Στριπτιτζάδικα 126483
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
3.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
4.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας και το μπουκάλι ήταν κερασμένο είπα να πάω από το μαγαζί να δω τι παίζει... Αν και πήγα με τον ηλεκτρικό μέχρι Βικτώρια, είδα πολλές άδειες θέσεις ακριβώς μπροστά στο μαγαζί.Σε αντίθεση με τις προηγούμενες αναφορές, υπήρχε άνθρωπος στην είσοδο (αν και μου φάνηκε διακοσμητικός ο ρόλος του σε σχέση με αντίστοιχα μαγαζιά στη Λ.Συγγρού. Το μαγαζί, αν και οι καναπέδες παλιοκαιρισμένοι και σκασμένοι, είναι το πιο άνετο και καλαίσθητο που έχω δει.Πήγα γύρω στη 1:00 και το μαγαζί ήταν σχεδόν άδειο. Μέχρι το τέλος της βραδιάς (γύρο στις 5:30) ζήτημα είναι να γέμισαν 5 καναπέδες. Πάμε στο βασικό: ΤΑ ΚΟΡΊΤΣΙΑ: Τα γούστα ποικίλλουν αλλά για μένα το TOP κορίτσι (μόλις 20 χρόνων) είναι η Bianca από Ρουμανία.Προσωπική άποψη, έχει το καλύτερο κώλο από όλες εκεί μέσα. Γενικά, την μέρα που πήγα, Παρασκευή, είδα γύρω στις 10-12 κοπέλες. Κάλυπταν όλα τα γούστα.Χοντρές, νταρντάνες, 2-3 γυναικάρες και 3 απίστευτα μωρά(πιπίνια του γούστου μου).Δύο μελαχρινά που δεν δοκίμασα και μια καστανή, η Bianca που με απασχόλησε όλο το βράδυ.Υπέροχο σώμα.Αν δεν ενδιαφέρεστε για μεγάλα βυζιά, τη συνιστώ ανεπιφύλακτα. Από την Bianca έμαθα ότι παίζουν 3 προγράμματα. Ο απλός χορός 10€, ο prive 50€ και ο prive prive όπου η κοπέλα γδύνει και εσένα ολοκληρωτικά 100€ (για frape τα θεωρώ πάρα πολλά).Γενικά το μαγαζί δεν έχει να προσφέρει τίποτα παραπάνω από τα γνωστά (τουλάχιστον για μένα) της Συγγρού.Τα κορίτσια τίποτα τι ιδιαίτερο (εκτός από την bianca που άξιζε και το prive).H μουσική κλασική για φραπεδάδικο αλλά λίγο πιο τσιμπημένη από ότι πρέπει, οπότε έπρεπε να μιλάμε δυνατά ο ένας στον άλλο για να ακουγόμαστε. Γενικά δεν συστήνω το μαγαζί σε θαμώνες (προτιμώ Star και Alcatraz)

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2013
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2013
Άρχισαν οι φραπέδες κ στο Ερότικα;;;

Επεσε κ το τελευταίο οχυρό...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1