Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 84 10
Στριπτιτζάδικα 126482
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παρασκευή βράδυ λοιπόν και αφού είχα βάλει στο μυαλό μου μία επίσκεψη σε strip επέλεξα το erotica...!Παρκάρισμα σχετικά εύκολο επί της Αχαρνών και είσοδος στο μαγαζί.Να σημειώσω ότι στην είσοδο του καταστήματος δεν υπάρχει κανέναςΧμμμ; με αποτέλεσμα να αναρωτιέται κανείς αν το κατάστημα λειτουργεί...Με το που εισέρχομαι στο χώρο ένας σερβιτόρος με τοποθετεί σε έναν από τους μπροστινούς καναπέδες,για πιο καλή θέα!Ο χώρος μιας και είχα να περάσω από το καλοκαίρι δεν έχει αλλάξει,οι γνωστοί καναπέδες και ο γνωστός χώρος που γίνονται οι χοροί σε κοινή θέα.(βάλτε μία κουρτινούλα να μην μας βλέπουν όλοι)Ο κόσμος λιγοστός μιας και ήταν ακόμα 12,αλλά μέσα σε μισή ώρα γέμισε το μισό μαγαζί!Είσοδος και ποτό στα 15,χορός 10 prive στα 50. Κοπέλες γύρω στις 12 αλλά από θέμα εμφάνισης πιστεύω ότι υστερούν λίγο.Η μοναδική που ξεχωρίζει,και το γνωρίζουν όσοι έχουν επισκεφτεί το μαγαζί είναι η Σιμονα η οποία συνήθως είναι απασχολημένη....Οι χοροί στη πίστα λιγοστοί και κατά τη γνώμη μου δεν έχουν και ενδιαφέρον.Τέλος πάντων με πλησίασαν δύο κοπέλες μακρυά απ'τα γούστα μου,δεν επέλεξα καμία για χορό και περίμενα μπας και ξεμπλέξει η Σιμόνα αλλά δεν...Έτσι μετά από μία ώρα μιας και δεν υπήρχε ενδιαφέρον σηκώθηκα κι έφυγα....!Συμπερασματικά το μαγαζί πιστεύω ότι χρειάζεται σύντομα ανανέωση και σαν χώρος αλλά και στο επίπεδο των κοριτσιών....

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2013
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, dourosladers, n.smirni76 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού