Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 27 10
Στριπτιτζάδικα 72809
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα σε όλους
πρωτη φορά γράφω κριτική και ελπιζω να μεινετε ευχαριστημενοι...λοιπόν,ξεκινάω με αυτα που δεν μου άρεσαν...πρώτο αρνητικο το γεγονός της απουσίας κόσμου Παρασκευατικα λόγω προφανώς των ακίνητων τιμων(20€ εισοδος με ποτό,πηραμε ουισκι το οποίο ηταν νορμαλ)αλλα και της γενικής αφραγκίας...ο χορός διαρκει περισσότερο σε διάρκεια και επεσε απο τα 30€ στα 20€ αλλα και πάλι τα θεωρω πολλά,επρεπε στα 10€ κατά την γνωμη μου.
Το ρόστερ εχει αποδυναμωθει αρκετα λόγω έλλειψης Ισαμπέλας(σταμάτησε όπως και η αδερφή της),Ραφαελα,Σιμόνα,Γκαμπριελα(στην Δραμα εμαθα οτι πηγε)και σιγουρα τα νεα κομματια που ηρθαν δυσκολα να κρατησουν ψηλά τον πηχη...βεβαια,καλη και η ανανεωση αλλα πρεπει να υπάρχει συνεχως καλη ποιοτητα για να αξιζει το 100ρικο την επίσκεψη...επιστρεφοντας στο ρόστερ, να πω οτι έχει μεινει το αχτυπητο διδυμο Μιχαελα και Ντενιζ που ευκολα μπορεις να καταστραφεις μαζι τους...εδω να πω οτι και οι δυο ειναι πολυ ομορφες, στο προσωπο και στο σωμα,ενω και στον χορό η Ντενιζ αν και την πηρα αργα ειχε κεφια και η Μιχαελα με τον φίλο μου επίσης ιδρωσε το μπικινι της και το στριγκακι της...
Το κλου της βραδιας ηταν το κορυφαιο live γαμησι με την κοπελια και το παλικάρι να κανουν ενα φοβερο διδυμο και να αναστησουν όλο το μισοκοιμισμενο φιλοθεαμον κοινο λιγο πριν το φινάλε...φοβερα ανοιγματα ακρων απο την κυρία,σκληρο τσιμπουκι,γρηγορος ρυθμος και καρφωμα άνω των 15 λεπτων...μπραβο και πάλι
Σε γενικες γραμμες πρεπει κατα την γνωμη μου να γινεται και πριβε με κατι παραπανω απο τα κοριτσια που θελουν να το κανουν.Μια απο αυτες ειναι και η κοπελια που γαμηθηκε με τον στριπερ,την θεωρω φοβερη και κριμα που δεν την πηρα για χορο νωριτερα...
Υ.Γ.Ιωαννα σου χρωσταω εναν χορό
Υ.Γ.2.Οι σοκολατενιες υπάρξεις ειναι καλα κοριτσια αλλα δεν μου αρεσει η μαυρη σοκολατα,προτιμω την λευκη φίλε Μενιο
Υ.Γ.3.Καλά Χριστουγεννα σε όλους

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2012
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
633
Πόντοι:
1.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού