Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 84 10
Στριπτιτζάδικα 126478
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πηγα λοιπον να δω τη καταντια του αλλοτε καλυτερου ιδρυματος της πολης......εκει εχουν περασει απιστευτα μουνια παντα προθυμα να σε....βοηθησουν να εκφραστειςΓλώσσα.....το πρωτο σοκ στην εισοδο...κανενας....αδειο.....που ειναι ο φιλος μου να πουμε για στοιχημα;;;;Κεφάλι σε τοίχο!....μπαινουμε και μεσα ειχε 10 ατομα μονο....καθομαστε μονοι μας οπου θελουμε και τρωω τη τριτη απογοητευση.....η σιμονα εμπρος μου με μια σαμπανια να χαριεντιζεται με ενα κυριο με αλογοουρα και πιο δεξια μου η κορινα αγκαλια με εναν αλλο κυριουλη ...επινε κρασακι το μαναρι μου αυτο......τεταρτη απογοητευση....η πρωτη που μου ηρθε ηταν μια μαυρηΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!...σονια την ελεγαν νομιζω......την εδιωξα και σε λιγο η κατερινα απιστευτα αδυνατισμενη ηρθε στο φιλο μου οπου την πηρε για απλο χορο σε 3 λεπτα....εμενα ηρθε η ελενα και εκατσε διπλα μου και σε λιγο δοκιμασε και αυτη τον πιπη σε ενα διπλο χορο.....μετα απο λιγο ο φιλος αφου εδιωξε το ντοπιο πραμα δοκιμασε τη μικυ η αλλιως γκμοχ.....απιστευτη μυτη και φατσα...βεβαι εμενα μου θυμιζει τον τραγουδιστη των twisted sister!!!!ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα.....τον επεισε να κανουνε πριβε και ηρθε μετα με ενα λεκε στο παντελονι σημαδι οτι πηγε καλα.....ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα....ευτυχως εγω αρχισα να ασχολουμαι με τη βεατρικη που θα την ονομασω το νεο πουλεν μου μετα την αρτεμη τη σισσυ και τη λουσι.....αν κανει και αυτα που εκαναν μεσα και εξω θα τα παμε πολυ καλα....22 ετων ρουμανα η δεσποινις rautu(το επιθετο της)μου εκανε δυο καλους χορους για νεα στο ιδρυμα βαζονταε τη γλωσσιτσα της στο αυτακι μου.....ηθελε χαστουκακια στα κωλομερια της και αυτο με το καλο χορο της με καυλωσε απιστευτα.....το χερακι εξω απο το παντελονι χαιδευε τον πιπη και μου ελεγε μπιγκ βερι μπιγκ....και σε ερωτηση μου αν θα ηθελε κατι τετοιο να την πηδαει γελασε και γυρισε πλατη σε μενα συνεχιζοντας το χορο τηςΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ;....γενικα θα το προσεξω το μικρο στο μελλον......οποτε αν εξαιρεσεις σιμονα...κανει απιστευτο κουνημα οταν περπατα αυτο το πλασμα ρε πουστη μου,την κορινα με τις ματαρες και το υπεροχο σωμα,την ελενα και την βεατρικη κατα τα αλλα οι αλλες πιανουν το πολυ 5 με τα γουστα μου βεβαια....επισης εφερναν καροτακι και αγγουρακι με το ποτο και καταλαβαινετε οταν επαιρνε το ματι μου τη σιμονα με το αγγουρακι στο στομα η τη βεατρικη να το βαζει στο στομα της και να το γλυφει με τη γλωσσα πως μπορει να αισθανομουν τοτες...ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα.....

υ.γ αν θυμαμαι καλα καμια μα καμια δεν εβγαλε το κατω.....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!...στο χορο της σκηνης

υ.γ 2 υπηρχε και μια αλλη νεα κορασιδα που δε τη δοκιμασα και δεν ξερω ονομα...

αυταααααααααΓερο-μύστης

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2012
bigpipis7
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
527
Πόντοι:
5.855
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2012
Για την βεατρικη τα ειχα πει στην κριτικη της τελευταιας μου επισκεψης και βλεπω πως και ο πιπης συμφωνειΓλώσσα
ΤΟ μικρο εχει ολο το μελλον μπροστα του για να γινει ανταξιο των κορασιδων που εχουν δοξαστει σε αυτο το μαγαζι...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1