Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 181 10
Στριπτιτζάδικα 314069
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ημερομηνια κατα προσεγγιση γιατι παει λιγος καιρος απο την τελευταια επισκεψη. 15E εισοδος κλασσικα. Το μαγαζι εχει περασει ενα υφακι οτι ειναι το ανωτερο που παιζει στο ειδος και αυτο εχει περασει και τις κορασιδες νομιζω αλλα τεσπα. Γλώσσα Σαββατο, ειχα παει, χαμος γινοταν, στριμωγμενοι ορθιοι στο μπαρ λες και ειμασταν μεσα σε λεωφορειο ενα πραγμα. ΚουλΘυμός Πριβε σαυτο το μαγαζι, δεν εχω παρει γιατι ειμαι σιγουρος οτι προκειται για κοροιδια και δεν θελω να κλαψω το 50αρι. Ισως επαιρνα αμα ηταν η Ολια.. Χαμόγελο Οι χοροι στην πιστα αρκετα καλοι αν και καποια σοου με κατι γοριλες που εχουν ειναι λιγο παρακμη αλλα οκ. Τα ποτα στο μπαρ μπομπα σταντε οποτε καλυτερα μπυριτσα, και επισης θελω να ενημερωσω τους παιχτες οτι το ρωσιδακι στο μπαρ αν κερασεις την γκομενα σφηνακι θα βαλει νερο. Αυτο επειδη τοπαθα εγω και μου το ειπε και η ιδια η κοπελα τι ιπιε. Τσαμπα 20αρικο. Γλώσσα Εμφανιση των strippers πολυ καλη γενικα. Αλλα με την μια που σε βλεπουν 'παμε κουρο' κατανταει κουραστικο οποτε πουλο καλυτερα. Γλώσσα Εγω πηρα 2-3 χορους ενα γλυκο ρωσιδακι την Λικα η οποια ειναι πολυ καλη και κανει καλο χορο. Δεν ξερω για περαιτερω. Σπασίκλας Δεν νομιζω οτι θα ξαναπαω συντομα παντως.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2012
asdor
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
375
Πόντοι:
2.287
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2012
φιλε, αυτη η λικα ποια ειναι? Χμμμ; κανε μια περιγραφη.. ξερω αλικα ανικα ισως και νικα μηπως ειναι καμια απ αυτες?
03 Νοεμβρίου, 2012
Αυτη εδω φιλε. https://www.facebook.com/lika.russia?fref=ts
03 Νοεμβρίου, 2012
ψαγμενο σε βρισκω! πρωτη φορα την βλεπω αυτη.. παντως αμα την προμοταρει ο κομης δρακουλας σωθηκαμε..χαχαχαχ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3