Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 16 10
Στριπτιτζάδικα 64334
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χμμμ; ....
Αντροπαρέα.
Την προηγούμενη νύχτα ήμασταν σε άλλο ίδιας διασκέδασης κατάστημα και δεν τρελαθήκαμε κιόλας...
20€ είσοδος με ποτό και ένα χορό.
Μπαίνουμε καθόμαστε παραγγέλνουμε και μετά αρχίζει το πανηγύρι...
Χαβαλέ, κουβεντούλα, όλες οι κοπέλες καθονταν αρκετή ώρα μαζί μας ακόμα και αν δεν έπαιρναν "ποτό" και τα λέγαμε με τα χέρια μας απλωμένα.
Το μαγαζί είχε κόσμο, και ανα λίγη ώρα ανέβαινε στην πίστα καποια κοπέλα να κάνει show.
Οι περισσότερες τον κατέχουν το στύλο...
Μετά το απαραίτητο ξέσταμα με το ποτό, και την κουβέντα με 3-4, κατέληξα στην εκλεκτή που θα της ακουμπούσα τα ευρώ μου.
Ξεμονάχιασμα, χωρίς να της έχω πάρει ποτό, και χορός για 10 λεπτα. (περίπου 3 τραγούδια)
Αρκετά τούρμπο, η εκλεκτή μου, Σαμάνθα στο όνομα, μελαχρινή με ανοιχτόχρωμα μάτια και κορμάρα.
Τέλος, χαιρετούρα και πάλι πίσω στο τραπέζι.
Μετά απο κανένα μισάωρο σκάει μύτη μια μελαχρινή ακόμα -την είχα σταμπάρει απο πιο νωρίς αλλά ήταν απασχολημένη αλλού-, τα λέμε κανένα τέταρτο, -χωρίς να πάρει ποτό- και αποσυρόμαστε στο πιο διακριτικό τραπέζι για χορό.
Με έστειλε...
Κούνημα, τρίψιμο, χάδια, μου έδωσε το ελεύθερο να εκφραστώ όπως ήθελα, τα χέρια μου έπιαναν τα πάντα...
Λίγο πριν τελειώσει ο χορός με ρωτάει αν θέλω δεύτερο γύρο, και απαντάω ναι (δεν μπορούσα να αρνηθω...)
Ο δεύτερος γύρος ήταν ακόμα πιο έντονος, και τον γούσταρα τρομερά.
Να αναφέρω ότι ο πρώτος χορός με την είσοδο είναι 10€ και κάθε επόμενος 20€.
Βέβαια ο μετρ αναλαμβάνει να κάνει τα παζάρια και συνήθως πέφτει στα 20€ οι 2 χοροί.
Οπότε το συμπερασμα είναι ότι είναι ένα καλό value for money για την όρεξη και εμφάνιση των κοριτσιών (τουλάχιστον απέναντί μου) με μόνη παραφωνία τον χώρο που θα μπορούσε να είναι λίγο καλύτερος, πιο "μοντέρνος" και όχι να νομίζεις ότι απο λεπτό σε λεπτό θα βγεί ο Στάθης Ψάλτης με τον Γαρδέλη και τον Μπίλια να κάνουν στριπ show...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2012
Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
142
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού