Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 55 10
Στριπτιτζάδικα 103037
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη σε ίδρυμα φραπέ μετά από αρκετό καιρό. Ο χώρος αρκετά καλός με ωραία μουσική, ο χορός στην πίστα κατά 70% topless και οι υπόλοιπες δε βγάζουν τίποτα. Το ποτό μου πάντα μπύρα οπότε δεκαράκι και η κίνηση έγινε με παπάκι οπότε και πάρκινγκ δέκα. Στα συν και μάλιστα πολλά +++++++++++ το ότι σε ένα χορό απλό η κοπέλα μου έφερε πίσω δέκα ευρώ μιας και από λάθος με χρέωσαν δύο χωρούς αντί ενός. Μάλιστα μου τα έφερε την ώρα που ήμουν έτοιμος να τα ζητήσω και μετά να ρίξω άκυρο δια παντώς αλλά η τιμιότητα θα εκτιμηθεί και στο μέλλον. Οι χοροί μου ήταν τέσσερις απλοί και ένας prive. Οι κορασίδες που τίμησα ήταν η Γιάννα, η Μοντέστα, η Αντριάνα και μία ακόμη που δε συγκράτησα όνομα. Σε γενικές γραμμές πέρασε από τα πόδια μου το 80% των κορασίδων και χωρίς πολλά πολλά και πρίξιμο για prive και ποτά άλλαζαν πορεία όταν έλεγα πως δε θέλω κάτι. Για το prive επέλεξα τη Γιάννα που έκανα και τον απλό χορό. Ωραίο κορμί και πρόσωπο, χορός έντονος και όσο αισθάνεται μέσα από το παντελόνι το εργαλείο πέτρα τόσο κουνιέται περισσότερο εγκλωβίζοντάς το στα κωλομάγουλά της. Στα πλυν, όχι για μένα και τόσο όμως, το ότι δεν βάζει χέρι από μέσα. Από τη άλλη επιτρέπει εάν είσαι καλό παιδάκι και απαλός να εξετάσεις τον εσωτερικό της κόσμο και μάλιστα υγραίνεται τόσο πολύ και γρήγορα που φτιάχνεσαι περισσότερο. Δε βιάζεται καθόλου και στραγγίζει κάθε σταγόνα υγρού πυρ μέχρι να γίνει σταφίδα η πέτρα. Σε γενικές γραμμές θα τιμηθεί ξανά και η Γιάννα και το κατάστημα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2012
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
9
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2012
15 εχουν ακομα την εισοδο??
02 Σεπτεμβρίου, 2012
Ναι στα 15 ευρώ είναι ακόμα. Αυτό είναι μαλακία.
05 Σεπτεμβρίου, 2012
Οταν λες εξεταζεις εσωτερικα τι εννοεις?
11 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προφανώς κάνεις ψιλαφιτική ψυχανάλυση στον κόλπο της... Μεγάλο χαμόγελο
27 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το παίζω γυναικολόγος και βλέπω εάν τα υδραυλικά συστήματα λειτουργούν. Για την ιστορία το ποτάμι έτρεχε κανονικά.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5