Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 55 10
Στριπτιτζάδικα 103037
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκέπτομαι το συγκεκριμένο μαγαζί για τρίτη φορά και οι εντυπώσεις παραμένουν ίδιες, έχοντας ανοδική πορεία...
Υποδοχή με ευγένεια και είσοδος 15€. Η ώρα κοντά στη 1:00. Αρκετοί πελάτες που ανανεονώντουσαν μέχρι και τις 5:00 που φύγαμε...
Κοπέλες γύρω στις 20, με υψηλό μέσο όρο, Ανατολικής προέλευσης. Συμπεριφορά προσωπικού άψογη και πολύ φιλική πράγμα που σε κάνει να πιστεύεις ότι σε θυμούνται (με τίποτα). Ποτά με 10€, πολύ καλά, ακόμη και η Τεκίλα. Τα κορίτσια σου δίνουν χρόνο να πιείς το ποτό σου, και φεύγουν χωρίς να δισανασχετούν όταν δεν θέλεις να τις κεράσεις. Λίγο παραπάνω επιμονή για τους prive χορούς τη δείχνουν όμως... Το πρόγραμμα πολύ καλό: Λεσβιακό σεξ, Μαστίγωμα, Αντρικό streeptease κ.α. Prive εγώ δεν πήρα αλλά από τα λεγόμενα των "γειτόνων μου", που τίμησαν τα ενδότερα με πολλές 'συμβίες', ήταν ικανοποιητικά γι'αυτό και έβαλα 8. Η εμπειρία μου δεν είναι μεγάλη (Tessera & Anatoli), αλλά διαβάζοντας σχόλια συναγωνιστών για "παρακμή" και "νταβατζιλίκια" σε άλλα μαγαζιά ιδίου ενδιαφέροντος, παραθέτω και εγώ την εμπειρία μου επιμένοντας στην "ανοδική πορεία"...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2012
kostas_kw
Μέλος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
14
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 02 Ιουλίου, 2012) 02 Ιουλίου, 2012
πρόσφατα έκανα μιά έρευνα στο συγγεκριμένο μαγαζί και είδα να κάνουν διάφορες. μέτρησα με το χρονόμετρό μου 5 λεπτά σε σχεδόν όλες τις περιπτώσεις. καλό στριπτιτζάδικο, δε λέω, αλλά όχι και τόοοοοοσο καλό, πια!

γενικώς έχει αρκετές που είναι ειδικές στην ξεπέτα. μακρυά από πριβέδες και μακρυά από τα ποτά. αυτές οι συμβουλές μου. για χαβαλέ και χορό κάνα χορό των 10 ευρώ καλά είναι. παρ/σαβ καλύτερα, τις άλλες μέρες είναι νέκρα, πλεον.

επίσης, έχω περάσει αρκετές φορές από το μαγαζί και δεν έχω δεί ούτε ένα λεσβιακό με πραγματικό σέξ και κανένα αντρικό στριπτιζ (ευτυχώς).

για άνοδο ούτε λόγος δε γίνεται. πριν από δύο χρόνια ήταν πολύ καλύτερο. τώρα πιά, που λεφτά δεν υπάρχουν, πολλές γκομενάρες έχουν φύγει για άλλα μονοπάτια.

μπορείς να μας φωτίσεις και να μας πεις ποιές ήταν εκεί, γιατί όταν πήγα, πριν από ένα μήνα, είχαν εξαφανιστεί αρκετές από τις καλύτερες, και ήταν και σάββατο.

γενικώς ή κριτική σου είναι ύποπτη!Λύπη
02 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ;Βεβαίως φίλε μου... Μια κριτική είπα να κάνω και εγώ μετά από τόσο καιρό και θεωρείται ύποπτη... Τέςπά...
Τύπος ντυμένος εξολοθρευτής έκανε streeptease και νομίζω ανέβασε και πελάτισα στην πίστα σε καρέκλα.
Γουάνα & Λιάνα νομίζω, δύδιμο Guest χορεύτριες ανέβηκαν πολλές φορές στην πίστα, πάντα με ρούχα. Χορός μέτριος και κάτω.
Τουλάχιστον 2 λεσβιακά και 1 σόλο με πλαστικά καβλιά και μαστίγιο (ανέβασαν και πελάτη και βάραγε κανονικά).
Διάφορες μεταμφιέσεις με φαντάσματα, καλόγριες, γαλίδες, μαθήτριες...
Όλα αυτά φίλε μου σε ένα βράδυ. Την προηγούμενη φορά που είχα πάει είδα μόνο ένα show με λιωμένα κεριά.
Γι'αυτό μίλησα για άνοδο... Από ονόματα, Νατάσα πολύ αδύνατη, Άννα μελαχρινή με μικρή εμφάνιση στην πίστα,
Ελβίρα αυτή που φόρεσε τον πλαστικό, τώρα του Schwarzenegger δεν πήρα όνομα αλλά αν θέλεις το ρωτάμε...
Πάντως παρατήρισα και εγώ καναδυό που δεν χόρεψαν καθόλου πίστα και επέλεγαν πελάτες (ή κάτι τέτοιο).
02 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαράκι μια χαρά είναι η κριτική σου...

Εγώ πήγα πριν 15 μέρες για πρώτη φορά στο μαγαζί κ μάλιστα καθημερινή,κ πέρασα μια χαρά...

Αρκετές κοπέλες κ μάλιστα με πολύ καλό επίπεδο ομορφιάς...
02 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ανα μελαχρινή ρωσσίδα και τεράστια σιλικονάτα; νατάσα, ένας φίλος μου είπε ότι είχε μήνες να τη δεί εκεί. μια ξανθιά ρωσσίς, δεν είναι; τα κερία τα έχω δεί και 'γώ. για ποιά μέρα μιλάς, παρ ή σαβ σίγουρα.

τέλος πάντων, εγώ δε λέω ότι τα ξέρω όλα, αλλά για πολλούς, ένας χρήστης με ένα και μόνο σχόλιο στο σαϊτ και να είναι κριτικάρα για συγκεκριμένο μαγαζί, ΕΙΝΑΙ ύποπτο. από κει και πέρα, δε σου λέω ότι είσαι σίγουρα ο μάνατζερ του μαγαζιού! αυτό δεν μπορώ τα το ξέρω.

πάντως, όποιος θέλει να βλέπει σοους, καλύτερα στο άλκα...
02 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΕμμμμSorry φίλε, έχω ένα μικρό 'θέμα' με την απομνημόνευση ονομάτων...
Άννα σίγουρα μελαχρινή Ρ30
Αυτή με τα DD σιλικονάτα είχε μαλλιά στο χρώμα του πάγου
Ελβίρα νομίζω στο ίδιο χρώμμα
Ένα R20 πολύ ψηλό(1.85+)και πολύ αδύνατο
Μια σιλικονάτη με πολύ αυταρχικό ύφος και κότσο ψηλά στο κεφάλι
Νατάσα μελαχρινή αδύνατη Ρ30 και αυτή...
Αυτά θυμάμαι φίλε μου, όσο για το άλλο μαγαζί που λές θα το επισκευτώ...
Ξέχασα να πώ για τη μουσική, αν και δεν νομίζω ότι δεν ενδιαφέρει πολλούς από τους πελάτες.
Ο Dj επέλεγε ωραία κομάτια αλλά η μίξη ήταν χάλια... Δεν μπόρεσα να δω αν ήταν μιξαρισμένα
ή το έκανε αυτός με CDιέρες...
04 Ιουλίου, 2012
Κανενα απο τα μαγαζια που υπαρχουν στην αθηνα δεν θεωρειται
στριπ οπως τα εννουν στο εξωτερικο, οτι συγκριση μπορουμε
να κανουμε ειναι μεταξυ τους και πως ανταγωνιζονται το ενα
το αλλο. Υποτιθεται εντοπιζουμε αυτες τισ λεπτομερειες και
τις αναφερουμε οπως και ενημερωνουμε για τα κοριτσια. αν και θαταν
δικαιο να μην αναφερουμε "ειδικες σχεσεις" με καποιο κοριτσι γιατι
το καιμε. απλα δειχνουμε προς τα εκει...............
05 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ; Διάβασες σ'αυτό το post κάτι από αυτά που μας λες να αποφύγουμε φίλε?
Διστυχώς εγώ όταν πάω εξωτερικό είναι για δουλειά και μου τα πρίζουν με σεμινάρια...
Δεν έχω χρόνο να επισκεφτώ "ναούς" για να έχω άλλο μέτρο σύγκρισης...
19 Ιουλίου, 2012
αληθεια ειναι ανα καιρους εχουμε εντοπισει ολοι μας
κριτικες που αμ'τι αλλο, αν οχι ο ιδιοκτητης ο ιδιος, αλλα
καποιος δικος του εκατσε ανοιξε λογαριασμο και εκανε
διαφημιση η εθαψε αλλο ναο. δεν βαζω αυτην την κριτικη
σε αυτη την κατηγορια αλλα σιγουρα την λεω υπερβολικα ανυψωτικη
προσπαθεια. Για να'μαι ειλικρινης δεν εχω παει, ακομα, ριτορνο αλλα
ειναι θεμα χρονου να το γνωρισω και η διαφορες παιζονται στις
λεπτομερειες οπως τα κοριτσια το τι κανουν το καθενα, τα αλλα
ειναι πανω κατω τα ιδια. δεν βαζεις 10 συνολο σε ενα μαγαζι
αμα ετυχε εκεινο το βραδυ ο σερβιτορος να σου χαμογελασε
η' ο μπαρμαν σου πε εν καλο αστειο της βραδιας.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8