Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 84 10
Στριπτιτζάδικα 126476
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ντου με φιλο το βραδυ παρασκευης.....καμια 10αρια πελατες,14 κοριτσια μετρησα εγω.......αδυνατα με μικρο στηθακι αλλα με ωραια κωλαρακια....δεν ειδα μπαζα εκτος απο 1 μαυρομαλλικο ρουμανακι,νομιζω μαγδα την ελεγαν που με το σουτιεν που εχει νομιζεις για μεγαλο στητο στηθος,αλλα ο φιλος που την πηρε χορο,μου ειπε οτι εφτανε στο πατωμα...μακρια απο αυτο,συν το οτι ηταν ιδρωμενο πολυ(μασχαλες)Θυμός.....ηθελα να τιμησω τη δεσποινιδα μαρινεσκου αλλα ειχε καβαντζωθει απο αλλον αγαπουλη...απλα ηταν γυρισμενη σε μενα και η θεα της κωλαρας της μου εδωσε απιστευτη στυσηΓλώσσα....τιμησα αντζυ,ροξυ και σιλβια που βοηθησαν να ηρεμησει ο πιπης ο μικρος που ειχε βγει απο το παντελονι.....τρελαρας ο ντι-τζευς με τις ατακες του....τα γκαρσονια οκ,εκτος απο ενα ντουλαποειδες που νομιζει οτι δουλευει σε γυμναστηριο ΘυμόςΘυμόςΘυμός......στα + της βραδιας το ξεβρακωμα ενος κωστα στη σκηνη απο τη ρωξυ.....αχ,αυτα τα βυζια δεν παιζονται......στα μειον επισης το αντιο της σισσυς που ανοιγει τα ποδια πλεον στο κηφισιωτικο ρα-ρα ρασπουτιν
εχω δει εκει παολα,αρτεμη,λουσι,σισσυ,σιμονα,γιαννα,αντζυ,κορινα,λαβινια και αλλα μωρα α ενεργειακης κλασης.....τωρα μονο η σιμονα και η ροξυ με την αντζυ εμειναν.....γιατι γαμωτο;;;;;; θελουν να με ριξουν στα κωλομπαρα η στις πουτανες;;;;ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 27, 2012
bigpipis7
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
527
Πόντοι:
5.855
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2012
Λούσι στο Μούσες.
01 Μαΐου, 2012
Αποτι φαινεται πανε τα στανταρακια μας με τα οποια μεγαλωσαμε εδω και χρονιαΓλώσσα
Τετοια μεγαλη κριτικη καιρο ειχες να γραψεις... Πως και τετοιος οιστρος?
Οσο για τον κωλο της δεσποινιδας μαρινεσκου τι μπορει να πει κανεις και μονο στην θεα του... Μια εικονα χιλιες λεξειςΜεγάλο χαμόγελο
01 Μαΐου, 2012
ραρα Ρασπούτιν τι ακριβως εννοείς?
03 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το μαγαζι ρασπουτιν εις τα Β.Π
03 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΕΙΧΑ ΠΙΕΙ ΜΠΥΡΕς ΠΡΙΝ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
03 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραιος!!!!!!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6