Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 145 10
Στριπτιτζάδικα 197365
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα καιρό να περάσω από κάποιο στριπ κι είπαμε με την παρέα μου, να περάσουμε από το Λίντο.Καθήσαμε σε ένα καναπέ απέναντι από την πίστα, όπου είχαμε πάρα πολύ καλή θέα.Έχουν γίνει κάποιες μικροαλλαγές στη διαρύθμιση των τραπεζιών, που δίνουν μια αίσθηση αλλαγής.Η μουσική ήταν λιγότερο δυνατή, απ'τις προηγούμενες φορές, κάτι που άρεσε και στους τρεις μας.Για το πριβέ δεν έβαλα βαθμολογία, αφού δεν το επισκεύτηκα.
Μετά από λίγο ήρθε η Αναΐς (πρώην Αντριάννα στο Ρασπούτιν), γνωστή μου απ'το εν λόγω ίδρυμα.Αφού ξανασυστηθήκαμε (λόγω αλλαγής ονόματος), την κέρασα ποτάκι (15 ευρώ) και τα είπαμε γι αρκετή ώρα, ενώ μπαλαμουτιαζόμασταν και βλέπαμε τα σόου στην πίστα.Μου είπε, ότι είχε έρθει στο Λίντο παρέα με την Έλενα, μια ωραία κατά τη γνώμη μου παρουσία.Ότι στο μαγαζί κάθε Π/Σ/Κ δουλεύουν 50 γυναίκες, κάτι που το διαπίστωσα κι ο ίδιος, αφού είδα γυναίκες για όλα τα γούστα.Από μοντελέ μέχρι pro-milf παρουσίες.Κι ότι το μαγαζί ανοίγει στις 18:30 κι ότι έχει δύο βάρδυες.Η μία μέχρι τις 02:00 περίπου, κυρίως για τους τουρίστες και τους ξένους.Κι η δεύτερη μέχρι να κλείσει το μαγαζί.Πήρα κι ένα απλό χορό των 10 ευρώ, ο οποίος ήταν καλός και σε ποιότητα και σε διάρκεια.Κι εκεί η βραδυά έλαβε τέλος.
Σαν παρουσίες ξεχώρησα την Βίκυ-Λάουρα, All time classic και την Φλωρί μια όμορφη, καστανή, νεαρή και με πολύ ωραίο σώμα Ρουμάνα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2012
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2012
Οταν θα έρθουμε επάνω,πιστεύω θα μας ξεναγήσεις......Μεγάλο χαμόγελο
06 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ελάτε κι όλα θα γίνουν.Μη στενοχωριέσαι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2