Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 84 10
Στριπτιτζάδικα 126506
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη την Τετάρτη 16 Νοέμβρη γύρω στις 12:00, μόλις είχε ανοίξει. Γενικά ισχύει ότι και στις προηγούμενες κριτικές μου καθώς ό,τι κι αν γίνει κρατιούνται κάποια standards στο μαγαζί. Μπάζο ούτε ένα στο μαγαζί αλλά αρκετά μινιόν άβυζα κοριτσάκια εκ Ρουμανίας πλην όμως με φοβερά κορμιά, χορός στην πίστα μέτριος και λιτός, χώρος πάντα εξαιρετικός, η μουσική έχει χαλάσει σε σχέση με το παρελθόν, ποτά άψογα, εξυπηρέτηση προσωπικού τέτοια που παρόμοια δεν υπάρχει σε άλλο στριπτιζάδικο της Αθήνας (επαγγελματισμός στο full), parking όχι και πολύ δύσκολο αν ψάξεις λίγο γύρω απ' την πλατεία του Άγιου Παντελεήμονα, εξαρτάται βέβαια κι απ' τις ώρες. Το κακό είναι ότι ίσως λόγω καθημερινής τα είδα αρκετά πεσμένα τα πράγματα αλλά μάλλον είναι μια κατάσταση που επικρατεί γενικότερα πλέον στο μαγαζί γιατί και την προηγούμενη φορά που πήγα Σάββατο το ίδιο διαπίστωσα και γι' αυτό είχα γράψει ότι μάλλον ήρθε η ώρα της ανανέωσης. Πλέον το Erotica είναι ένα στριπτιζάδικο μόνο για όσους από εμάς έχουμε φάει τα strips με το κουτάλι και αναζητούμε πλέον κάτι πιο ήσυχο, χωρίς αυτό όμως να σημαίνει απαραίτητα κάτι αρνητικό καθώς το Erotica υπερτερεί σε πολλά σε σχέση με άλλα strips και τον επαγγελματισμό και τη χαλαρή gfe διάθεση που έχουν οι κοπέλες του δεν τον βλέπεις σε άλλα μαγαζιά του είδους. Μία ακόμα απώλεια ενός κλασσικού τούμπανου του Erotica προστέθηκε στη λίστα, αυτή της Κατερίνας της Ελληνίδας με την πρόστυχη φατσούλα και την ασύλληπτη κωλάρα. Άρτεμη - Κατερίνα απούσες λοιπόν που έκαναν τη διαφορά ανάμεσα στις μινιόν Ρουμάνες οπότε έπεσα με τα μούτρα στη λατρεία μου τη Ρωξάννη την Αλβανίδα με το ασύλληπτο στήθος, τα ατελείωτα πόδια και το πρόστυχο πρόσωπο με την οποία έχουμε έρθει αρκετά κοντά καιρό τώρα, 2 διπλά ποτά κερασμένα και στο τέλος prive που έγινε ο χαμός με παθιάρικα γλωσσόφιλα όλη την ώρα και παιχνίδι με το τέλειο στήθος της (για ακόμα μια φορά το διαπίστωσα αυτό). Βέβαια μέχρι ενός σημείου καθώς ως γνωστόν οι χοροί στο Erotica αξίζουν μεν, δε γίνονται όμως ακραία πράγματα δε, π.χ. η Ρωξάννη δε με άφησε να παίξω με το γατάκι της. Αυτά λοιπόν απ' το Erotica, προσωπικά από 'δω και πέρα θα κάνω αρκετό καιρό να ξαναπάω καθώς με βάση τα γούστα μου μόνο η Ρωξάννη έχει μείνει πλέον που να με ικανοποιεί σε μεγάλο βαθμό από πλευράς εμφάνισης οπότε απλά μένω με την προσδοκία της επιστροφής μίας εκ των Άρτεμις - Κατερίνα για να "γεμίσει" πάλι το ρόστερ.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2011
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.613
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2011
Έχουμε ακριβώς τα ίδια γούστα αγαπητέ συναγωνιστή...Ρωξάννη...Να μου τη χαιρετάς...
19 Νοεμβρίου, 2011
Αρτεμις μην περιμενεις οσο για την Κατερινα απο σενα μαθαινω οτι δεν ειναι εκει αλλα φανταζομαι θα επανελθει.
20 Νοεμβρίου, 2011
η αρτεμις φινιτο......μαλλον και η κατριν....εφυγε και η λουση.........η μαρλεν ,η ροξυ,και η σεσι κρατανε το ιδρυμα
21 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Μαρλέν κ η Σέσι που αναφέρεις ποιες είναι?

Εγώ έχω απωθημένο κ την Τατιάνα,το τούμπανο...Γενικά έχει καλές παρουσίες το μαγαζί,δεν μπορώ να πω...
21 Νοεμβρίου, 2011
Μαρλεν και σισσυ big ειναι απο αλλο ρε μαλλον τα μπερδεψες.Οσο για την Τατιανα ειναι απο τα λιγα.Το τριο Σιμονα Κορινα Τατιανα δεν πιανεται.Οι υπολοιπες απλα συμπληρωνουν
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5