Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 85 10
Στριπτιτζάδικα 100375
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
1.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πραγματικα στο μαγαζι αυτο πηγαινω απο τοτε που ανοιξε αρχες του 2002 δηλ.και ενα εχω να πω μετα την τελευταια μου επισκεψη γιατι μου ηρθε στο μυαλο καθως χαρμανιαζα με τις κωλαρες....τα κοριτσια του γκολντ εχουν προσληφθει στο δημοσιο.Ουτε στο ικα,ουτε στο δημο,ουτε στις εφοριες,ουτε στις πολεοδομιες δεν υπαρχουν τοσες καρεκλοκενταυρες οσες στο γκολντ.Δεν πα να αλλαξει η κυβερνηση.δεν πα να ερθει ο τσιπρας ως πρωθυπουργος της χωρας?η μαρινα,η μοντεστα,η ενυ,η παολα,η τριξυ,η ελενη,η χαρα,η ειντζελ,η τζοανα,η βικυ,η σοφια,η μπιανκα κλπ...θα παρουν συνταξη και επικουρικο απο το ιδρυμα της λ.συγγρου.Και θα την παρουν πολυ νωριτερα απο οσο νομιζουμε λογω τενοντιτιδας,ωτιτιδας και δισκοπαθειας διοτι για να προσφερουν τον καφε χωρις να γινουν κραυγαλεως αντιληπτες θετουν το σωμα τους σε περιεργες και ακρως επικινδυνες στασεις που στο μελλον μπορει να τους δημιουργησει προβλημα.Εγω παντως στις επομενες εξετασεις του ΑΣΕΠ δεν λαβω μερος.Θα βαλω μια περουκα,θα βαφτω υπεροχα και ιδιατερα σεξουαλικα,θα παρω και ενα ζευγαρι τακουνια απο το 4showgirls απεναντι και θα προσπαθησω να προσληφθω στο δημοσιο,δηλ.στο baby gold!σιγουρη συνταξη...και ΕΚΑΣ....απλα θα πρεπει να χτυπαω φραπεδακια για 20 χρονια περιπου...ε!δε γαμιεται!για τη συνταξη ρε γαμωτο!!!!!
vasos
Σεβαστός
Εγγραφή:
28 Ιουν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
32
Πόντοι:
2.057
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού