Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
δευτερη επισκεψη στο ναο, με πλεον πληρη οργανωση το μαγαζι.

την προηγουμενη ειχαν κατι κατασκευαστικα στην εισοδο διπλα και μεσα,
αυτα τωρα ειχαν τελεωσει κι ο χωρος αψογος και καθαρος, να πω οτι την εισοδο
την βρισκω αρκετα ωραια με χρωματα & φωτισμο που σου δειχνει τι συνεχεια εχει μεσα.
πηγα μεσοβδομαδα, για τετοια μερα ειχε κοσμακι με μια παρεα καπως μεγαλη, καποια
γενεθλια η' γαμο, τα οποια ειχαν τα 2 καλα ψηλα ξανθια κομματια που χορευαν τον
γαμπρο/εορταζοντα/λεφτα??? αν ενημερωθηκα καλα ροζανα και αμελια/καμελια(?). παλι μαυρουλες γιοκ.
με πηγαν σε ενα καθισματακι τυπου καναπε/πολυθρονας, μακαρι και τα αλλα ναχαν τετοια, με κοντο
τραπεζακι και αραξα. γρηγορα ηρθε το ποτακι με καρπους, ηπια 3 και σιγουρα δεν ηταν ναπαλμ αλλα κατι
που δεν μου ετυχε την προηγουμενη ηταν οτι ζηταγαν τα λεφτα τακα και επιτοπου. ισως για
το καλυτερο ομως. ο φωτισμος πολυχρωμος και καθαρα οπως και τα WC καθαρα.
εκατσα με την ******α απο ρωσσια, μακρυ μαλλακι μαυρο, λεπτουλα αβυζο που ηρθε διπλα φιλικα
με φιλισε στο μαγουλο, με καλοσωρισε, τα ειπαμε για 3-4 λεπτα και προτεινα μονος ποτακι απαντησε με ενα
φιλι στο στομα. μολις του πηρα ποτακι, 32 ευρω, εβγαλε το πανω και αρχισε γουργουρισματα και χορους στα γονατα τις ξεκαθαρισα οτι δεν της ζητησα εγω κατι, και δεν το δεχομαι σαν χορο απλα να το ξερει. απαντησε
θετικα και ετσι συνεχισαμε το εργο. εμεινε μαζι μου και οσο ηταν εκει το πανω δεν το εβαλε, παρατηρησα
οτι μια ιερεια του ναου πιο περα εκανε το ιδιο. ζητησε δευτερο κι τριτο ποτο απο μονη της αλλα ειχα
την αναλογη συμπεριφορα και ανταποκριση, προς αποφυγη λαθων δεν ειχε φραπεδο κατασταση.
τα ποτακια τα εφερναν σε ψηλοποτηρα τα δικα μου και σε τυπου κρασιου κολονατα τα δικα της, ο χρονος καταναλωσης απο την κοπελια ηταν αναλογη της ποσοτητας αλλα παλι ηταν και αρκετη ωρα. καθαρα ποτα οπως
ειπα και η ποσοτητα καλη, ενιωθες το οινοπνευμα βρε αδελφε, γιατι σε κατι αλλα στεκια πρεπει να περνεις το μπουκαλι οινοπνευμα απο το σπιτι σου και να βαζεις.
μια φιλη της μου την προτεινε να ερθει στην παρεα αλλα αρνηθηκα, την ελεγαν τζεσικα απο ρουμανια την προτεινω, εμφανισιακα τουλαχιστον. σαν διδυμο υποτιθεται οτι προσφερουν ευχαριστες στιγμες στον προσκυνουντα ταξιδευτη.
μακρια για μενα για συνεχεις επισκεψεις αλλα 2/2 εμεινα ευχαριστημενος πολυ. μπορει να ετυχε.
η μουσικη δυνατα και εβαζαν ελληνικα μαλλον για χαρη των καζινο-μπουζουκοφιλων κακως για μενα, ελληνικα
στα μπουζουκια η στα κωκομπαρα. αλλα οπως το βλεπει κανεις.
με χορους δεν ασχοληθηκα, τα κοριτσια τα υπολοιπα τα θεωρησα πολυ καλα σε ενα συνολο 12 νομιζω, πιτσιρικες ηταν ολες διαλεγμενες. ειχα δει και ενα με πλατυνε μαλλι πολυ ομορφο που τωρα δεν ηταν.
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού