Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το Φεβρουάριο έμεινα 2 βδομάδες Αθήνα και επισκέφθηκα το μαγαζί αρκετές φορές όπως και πολλά άλλα, συμφωνώ με το φίλο παρακάτω σχετικά με ντεκαφεϊνέ κατάσταση, περισσότερο μου αρέσει η ατμόσφιαρα και το στριπτήζ καθώς νομίζω ότι αν θες παραπάνω μπορείς να παραγγείλεις γυναίκα από τα τόσα γραφεία ή ακόμη να επισκεφτείς κάποιο από τα σπίτια. Οι πλειοψηφία από τις κοπέλες ήταν καλές ενώ πολύ εύκολα μπορείς να τις γνωρίσεις περισσότερο αν θες. Για τους μόνιμους επισκέπτες ερώτηση, είναι ακόμη στο μαγαζί η Ramona, η Niki και η Kamelia; σκέφτομαι να το επισκεφτώ ξανά σε επόμενη παραμονή μου στην Αθήνα.

Το μόνο που με χάλασε και τις 4 βραδιές που το επισκέφτηκα την ίδια εβδομάδα ήταν ένας από τους σερβιτόρους, όλοι οι άλλοι με εξυπηρέτησαν πολύ καλά σε κάθε περίπτωση εκτός από έναν που σέρβιρε προς τη μεριά του μπαρ( μπρατσούλιακας )και στο τέλος μου τα έκανε μπάλλες του μπόουλινγκ και αναγκάστικα να αλλάξω τραπέζι.

Δεν χαλάς πολλά χατήρια σε ανθρώπους που έχουν αφήνουν 500-800€ σε καθημερινή βάση σε κάθε μαγαζί.
Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
20
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού