Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 50 10
Στριπτιτζάδικα 74259
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο εν λόγω club μετά από αρκετό καιρό ένεκα bachelor party.
Πρώτη εντύπωση: Άδειο από κόσμο αν και Παρασκευή βράδυ.
Δεύτερη εντύπωση: Σχετικά λίγες κοπέλες (να 'τανε καμιά δεκαπενταριά).
Τρίτη εντύπωση: Κάπως ανεβασμένο το επίπεδο των κορασίδων σε σχέση με την τελευταία φορά, καθώς είχαν φύγει κάτι χοντρά μπάζα που σου κόβανε τη θέα και η θέση τους είχε καλυφθεί με κάποια ευπαρουσίαστα πιπίνια.

Χαρακτηριστικά ξεχώρισα: Τη Βικτώρια με τα πεντάρια μαστάρια, ένα μικρόσωμο αλλά καυλιάρικο Ρουμανάκι μετά βίας 1,55, μια ωραία-γεματούλα μαύρη με τρομερό βυζί και η ευχάριστη έκπληξη της βραδιάς... η επιστροφή της Ίνας.
Ο χουρός στην πίστα ήταν σχεδόν ανύπαρκτος και αν εξαιρέσεις τη μαύρη που μόστραρε το αιδίο της, οι υπόλοιπες μας διασκέδαζαν μόνο με τη θέα των βυζιών τους.
Από 'κει και πέρα:
είσοδος 10 ευρώ με πουτό
πουτό κοπέλας 10 το απλό, 20 το σπέσιαλ
μπουκάλι 100 ευρώ το απλό, 120 το σπέσιαλ
απλός χουρός 10 ευρώ
πριβέ χουρός 50.

Γενικά αυτό το μαγαζί έχει ανεβασμένες υπηρεσίες σε σχέση με άλλα του είδους, καθώς σε απλούς χουρούς λαμβάνεις σχετικά εύκολα γλωσσόφιλα από αρκετά κορίτσια, στο πριβέ είναι κλασσική η φραπεδιά από τις περισσότερες ενώ με την Ίνα που γενικά την παίρνουν παραμάζωμα εξερευνείς τα βάθη του κόλπου της με ένα, δυο χουρούς και ενίοτε και του πρωκτού της αν έχει πιει.
Σταθερή αξία, αλλά με το κακό ότι μην περιμένετε να πλυθεί μετά από κάθε πελάτη... και συνήθως είναι αρκετοί...

Συμπέρασμα: Γενικά το μαγαζί φθίνει. Παρασκευή βράδυ και είχε μόνο ένα σόου με μια μου έμπαζε έναν δονητή στο μουνί της. Τίποτα το σπουδαίο δηλαδή αλλά με τόσο λίγο κόσμο τι περιμένεις. Πάντως, τα κορίτσια μπορούν να γίνουν πολύ φιλότιμα με μερικά ευρά παραπάνω, σημάδι της αναδουλειάς και της ηθελημένης ανεκτικότητας της διεύθυνσης.
Γνώμη μου ότι πρέπει να μετατρέψουν το εικοσάευρο πουτό σε δεκάευρο και το πριβέ σε 30. Η φθήνια τρώει τον παρά και θα δουν αύξηση πελατείας και εσόδων κατ' αυτόν τον τρόπο.

Υ.Γ. Για άλλη μια φορά κατάλαβα γιατί έχω κόψει το άθλημα... ακριβό σπορ!
Μια τρακοσάρα έφυγε και έμεινα με καύλες κι ας άδειασα μία φορά, αλλά ας όψονται οι κουμπαριές...
Μαλακία μου που δεν έκανα μια στάση στο Μετάξι να βγάλω τα κατακάθια!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2011
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2011
Να σε ρωτήσω, ήταν εκεί η Κιάρα, Αλεξία, Λουίζα, Τσάρλι?? (δώσε λίγο ροστεράκι στον φιλήδονα οπαδό του Ο).
(Updated: 23 Οκτωβρίου, 2011) 23 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καμία απ' αυτές δυστυχώς φιλαράκι Λύπη

Βασικά είχε μια Αλεξία αλλά ήταν καινούρια, οπότε δεν νομίζω να εννοείς αυτήν.
Την Τσάρλι δεν την ξέρω αλλά κάτσαμε πάνω από τρεις ώρες χωρίς να ακούσω αυτό το όνομα, ενώ η Λουίζα με τις βυζάρες έχει χαθεί εδώ και καιρό.
Π
Πύρκαυλος
12 Ιανουαρίου, 2012
οι τιμες που προτεινεις ειναι πολυ σωστες και
ταιριαζουν στα σημεια των καιρων αλλα δυστηχως
η προοπτικη να αλλαξει κατι στοις τιμες χορου ειναι ανυπαρκτες
διοτι το 50αρικο ακομα πουλαει. την ζημια την κανουν κυριως
οι φοιτητες, οι ξενοι τουριστες και οι....συνταξιουχοι επιπεδου
1500-3000 ευρωπουλα περ μονθ, ακομα υπαρχουν τετοιοι.
12 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακόμα και μ' αυτούς φίλε μου έχουν μεγάλες αναδουλειές όμως.
Αυτά τα μαγαζιά έχουν την εξής ιδιορρυθμία. Ενώ σε ένα μπουρδέλο/στούντιο σκας όσα χρειάζεται για να ξαλαφρώσεις, στα στριπτιτζάδικα πας με σκοπό να ξοδέψεις τόσα. Οπότε, αυτός που μπορεί να ξοδέψει 500 ευρώ σε μια βραδιά, θα το κάνει είτε οι χοροί κοστίζουν 30, είτε 50.
Ίσα, ίσα που στην πρώτη περίπτωση θα του φανεί και πιο συμφέρον το μαγαζί και ίσως αυξήσει και τις επισκέψεις του.

Άσχετη σημείωση που όμως δεν μπορούσα να μην την γράψω: Ο Firefox μου έβγαλε τη λέξη "στριπτιτζάδικα" λάθος. Πάτησα δεξί κλικ να δω ποια πρότεινε ως σωστή και η πρότασή του ήταν "στραγαλατζίδικα" Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Π
Πύρκαυλος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4