Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 50 10
Στριπτιτζάδικα 74194
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
4.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
4.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
4.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ξεκινήσαμε για Αλκατραζ, κάποιος όμως μας πληροφόρησε ό,τι ήταν κλειστό (?) οπότε ,για να μην πάμε πάλι στο Ερότικα ή στις Μούσες,είπαμε να δώσουμε μια ευκαιρία στο Baby O..
Πάρκιν άνετο ,στο δικό τους, το οποίο μάλιστα δεν είχε παρκαδόρο.
Είσοδος 10 ευρώ, ευγενικός ο κύριος στην υποδοχή, και καθόμαστε σε τραπεζάκι πλησίον της πίστας..
Χώρος μέτριος, σχετικά λίγοι πελάτες (3 τα ξημερώματα ),μια φορά είπα να πάρω ποτό σε στριπτιζάδικό και ήταν μπομπα..
Dj αρκετά καλός, χωρίς υπερβολικά σχόλια και πολυλογίες..
Ας περάσουμε τώρα στα σημαντικά..Οι κοπέλες.Παρατήρησα 12-14 (2 έγχρωμες),3 αρκετά καλές σε σώμα και πρόσωπο (2 μελαγχρινές κοντές και μια ψηλή ξανθιά),μια που τη θυμόμουν από το Αλκατραζ (Ζοζεφίνα συστηνόταν τότε) και οι υπόλοιπες ή ήταν ηλικιωμένες ή ήταν κακάσχημες ή παράσωμες (ή σε όλους τους δυνατούς συνδιασμούς αυτών..)
Μερικά ονόματα που συγκράτησα..Στέφανι (από Ουγγαρία),Μαρία (δηλώνει 29 ετών ,χωρίς το κούρεμα της ηλικίας),Τζούλι,Βικτώρια.Επίσης μια η οποία ήταν τύφλα (ποτό/ναρκωτικά ?) δε μπορούσε να αρθρώσει λέξη.
Χορός στην πίστα topless (ούτε μία δεν ήξερε να κουνηθεί), απλός χορός 10 ευρώ (προσοχή φίλος μου πήρε δεύτερο συνεχόμενο ,ο οποίος ήταν ξεπέτα κανονική),πριβέ δε γνωρίζω..
Σε γενικές γραμμές παρακμή..προσωπικά δε θα πήγαινα ξανά..
Πιθανό λόγω της παρακμής και της αναδουλειάς βέβαια, οι κοπέλες να προσφέρουν κάτι παραπάνω (ειδικά τις καθημερινές..).Αν ψάχνετε όμορφη ατμόσφαιρα,νέες και όμορφες χορεύτριες,σόου κτλ, καλύτερα να το αποφύγετε.

ΥΓ. Η βαθμολογία στην εμφάνιση των κοριτσιών είναι επιεικής λόγω του ό,τι είμαι στις καλές μου..

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2011
taurus1
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.326
Πόντοι:
6.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού