Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 43 10
Στριπτιτζάδικα 88168
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
4.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στο χώρο μετά από πολλά χρόνια! Όπως εν έτει 2004 - 2005 πότε είχε τα πάνω του πότε τα κάτω του, μάλλον και τώρα..Δυστυχώς το πέτυχα στα κάτω του. Ο χώρος ίδιος, η εμφάνιση των κοριτσιών πολύ κακή. Το 90% από αυτές δε θα γύριζες να τις κοιτάξεις στο δρόμο. Κοντές, χοντρές, με κυτταρίτιδα! Από όσες είδα μια ξανθιά είχε ωραίο κορμάκι και όλα τα λεφτά ήταν δύο ψηλές μελαχρινές. Πραγματικές κορμάρες, μέση δαχτυλίδι, κοιλιά πέτρα, ποδάρες λεπτές και ατελείωτες...Μία εξ αυτών πήρα για χορό και ενώ είχε ένα υφάκι κάπως διεκπεραιωτικό στο τέλος τα είδα όλα με τα κουνήματα και τα τριψίματά της. Επιπλέον, είχε το καλύτερο σιλικονάτο βυζί που έχω πιάσει ποτέ, μιας και αναρρωτιόμουν μήπως τελικά είναι αληθινό. Γυναικάρα απίστευτη!
Πάνω που είπα πως η βραδιά σώθηκε, το γκαρσόνι πήγε να μου φάει ένα δεκάευρω! Την είχα πάρει στην αρχή για απλό χορό (12 ευρώ), μετά μ' έφτιαξε και πήρα special (50 ευρώ), και όταν έδωσα στον τύπο 100αρικο μου δωσε ρέστα 28 και μου λέει εντάξει είμαστε!!!
Πάντως πολύ βαρεμάρα στο προσωπικό και οι κοπέλες εκτός από μετριότητες ήταν και απίστευτα ενοχλητικές....

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2011
Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού