Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0

δεν θα αναλυσω ξεχωριστα σε αυτη την ενημερωση για το ναο, την καθε υψηλη
βαθμολογηση που εδωσα στα σημεια, αλλα ειναι μια γενικη εικονα τονιζοντας
την καλη ποιοτητα του μαγαζιου. δεν αναφερω ημερομηνια αλλα ηταν φετος του '11 σε σειρα 6 συνεχων επισκεψεων
που περιελαμβανε και πσκ σε διαστημα 9 ημερων. το συνολο για μενα πιστευω εχει να κανει με την παρουσια του στην ευρυτερη περιοχη των ΒΠ και επιθυμη να ταυτιστει με την καλη ποιοτικη διασκεδαση παντα σε επιπεδο στριπ ετσι?
ετσι ξεκιναμε απο παρκινγκ ανετο, οκ ανοιχτος χωρος ειναι με εισοδο καλη απο ατομα που το διασκεδαζουν και οι ιδιοι και μεταδιδουν πνευμα χαρας.
οκ οπως παντου καποια κοριτσια μετρημενα ομως ειναι μαυρα προβατα και κανουν αγγαρεια, αλλα τα εντοπιζουν μαλλον. σε εμενα οταν εκανα με κοπελα ενα χωρο η ενα ποτο και μετα αλλαζα σε αλλο και κερναγα 2 η 3 ποτα ρωταγαν φιλικα και καλα, ολα καλα με το ταδε κοριτσι? και εννοουσαν το πρωτο που το αλλαξα με ενα κερασμα, που το εχουμε δει αλλου
αυτο?Χμμμ;
με τα λεφτα, τα ιδια με τους συμπολεμιστες μου τοποθετουμε. θα μπορουσαν να βαλουν λιγο ανθρακικο στο κρασι αλλα
μπορει και να μην εχουν περιθωρια δεν ξερω. χοροι και σοου επι πιστας ενδεικτικα γιατι δεν ασχολουμε πολυ. εχω πει οτι συνηθως στους χωρους γινονται τα παρατραγουδα με τις (υπερ)χρεωσεις λοιπον προσοχη πολυ. γενικα θεωρω σε αυτο
το τομεα ειναι ενταξει απο τα πιο ενταξει μαζι με ανατολι και κινκυ. παντα με σεβασμο σε συμπολεμιστες που την επαθαν και εκει ομωςΛύπη. αν και 2 χωρους που πηρα εγω, κατηγοριας σπεσιαλ περασα καλα με καθαρα κοριτσακια,
γλωσσοφιλα και γλειψιμο σε προσωπο και λαιμο κατι που εκτιμωΣπασίκλας
βασικο οτι τα κοριτσια ειναι πολυ καλα διαλεγουν πιπινακια με γλυκο προσωπακι γενικα, εχουν και
τις ξανθομουναροκαυλες για ποικιλια αλλα εγω ειδα οτι στοχευουν στο απαλο μεταξωτο λευκο δερμα στο μεγαλυτερο
ποσοστοΓλώσσα . ειδα αρνητικες αναφορες του τυπου δεν ξαναπαω, τα οποια σεβομαι, αλλα τα βρηκα υπερβολικα διοτι δεν
πας εκει ξανα, για μενα, επειδη διανυεις χλμτρα η' βαρανε στα μετρητα η θες πιο ποικιλια σε μιλφ και μαυρακια η μελαχρινες, αλλα οχι με μια επισκεψη να λες δεν παω μου ξανα μου τυχε το ταδε. ε, παρε αλλη κοπελα.

Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού