Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 56 10
Στριπτιτζάδικα 107979
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
καταθετω πρωτα την γνωμη μου για ανατολι λογω των τακτικων επισκεψων εκει,
εν μερει ειμαι πιο σταθερος πελατης οταν υπαρχει μοναχικη τσαρκα σε σχεση με αλλους ναους, για τα οποια
θα επανελθω με γνωμες αφου και εκει εχω παει. η βαθμολογια μου οπως παντα ειναι απο
καθαρα προσωπικη αποψη και εμπειρια και δεν εκπροσωπει απαραιτητα ολους
τους ςυναγωνιστες και συμπολεμιστες μου.
βαθμολογικα δινω ισως σχετικα ψηλα σε ποτο, εξυπηρετηση και μουσικη για τα παρακατω. λογω οτι
δεν ειμαι της μπυρας και σε καθε ναο περνω το ρισκο για ποτακι αναγκαστικα, δεν μου εχει συμβει κατι
που να θεωρησω αξιο ενημερωσης για το ανατολι, αλλα μενω ανοιχτος για ενημερωση απο συμπολεμιστη μου.
εξυπηρετηση παντα καλοσυνατη, καλοσορισμα στην εισοδο με περαιτερω συνοδια στα ενδοτερα, το που θα κατσεις
παντα ερχεται με τι θα ξοδεψεις εννοωντας καναπε η καρεκλιτσα εγω προσωπικα δεν χαλαω μαρκες πολλες αλλα εχει τυχει, μεσοβδομαδα, να περνω θεση καναπε χωρις να ζητησω σχετικα. τα π.σ.κ. τα πραγματα πιο προβλεπομενα. τα γκαρσονια
ως τωρα δεν μου χουν φερει οβερ-λογαριασμο η' καποια απαντηση με υφος
τα οποια σε ολους μας εχουν συμβει. βεβαια δεν ειμαι συχνος στους χορους -πανω- και εκει γινονται τα παρατραγουδα, με την διαρκεια ωρας και ποσο κραταει ενας χωρος, διαβαζω τι γινεται. το 5 στο πριβε λοιπον ενδεικτικη γιατι εχω κανει λιγους. για λεπτομερειες με τα κοριτσια θα επανελθω.
η μουσικη την τοποθετω σχετικα ψηλα βασικα επειδη δεν την εχουν δυνατα, ολοι εχουμε μπει σε ναους που η προσευχη
ειναι αδυνατη, ο ντι-τζει συνοδευει με σχολια διακριτικα και οπου σηκωνει δεν των θεωρω μπλα μπλα μονο και μονο για να λεει κατι. παιζει πολλα μπιτακια στην σειρα με τα τις 1-2, αλλα ακολουθουν και κλασσικα κομματια, ελληνικα περιορισμενα ως καθολου.
για το γενικοτερο χωρο βαζω στο μεσο ορο οπως και ολα τα αθηναικα μαγαζια, παντα το πρωταθλημα εκει το εχει η επαρχια
χρονια τωρα νομιζω. αρκετοι καναπεδες περιμετρικα του χωρου οπου ολοι βλεπουν την πιστα εκτος απο εναν νομιζω,
τα τραπεζακια κοντα στο μπαρ με επισης θεα στην πιστα, αλλα καπως κολλητα λογω περιορισμενου χωρου, υπαρχει
μια κολωνα μεγαλη αλλα δεν εμποδιζει παρα ενα δυο καρεκλακια. γενικα το θεωρω μικρο μαγαζι αλλα εχει ατμοσφαιρα, καλο στο διακριτικο φωτισμο προς σκοτεινα θα ελεγα, αυτος που συνοδευει στα ενδοτερα δεν εχει φακουδακι τυχαια, που οπως το βλεπει κανεις αυτο, εγω θετικο, λιγη διακριτικοτητα στα χαρακτηριστικα του προσωπου δεν εβλαψε ποτε κανεναν.
παρκινκ διαθετει δικο του χωρο αλλα πιανεται ευκολα και ειναι οτι προσφερει ο παραδρομος της ποσειδωνος και
τα 2 στενα, γενικα παντα βρισκεις, κυκλους δεν κανεις. για την ασφαλεια βαζω οτι στο αμαξι μου δεν εχει συμβει κατι
μεχρι τωρα στην οποια μερα και ωρα ημουν εκει.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2011
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού