Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 183 10
Στριπτιτζάδικα 317386
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έλεος πια μ' αυτή την σειρήνα και την καμπάνα!!! Τι σου φταίνε δηλαδή τ' αυτιά μας και τα νεύρα μας;;; Αντιγράφω απ' τον προηγούμενο συναγωνιστή: "...κι άμα σου περισσεύει αυτό το χέρι και δεν ξέρεις τι να το κάνεις...δεν χρειάζεται να σου πω, καταλαβαίνεις!!!" ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!
Στα της επίσκεψης. Το μαγαζί δεν είχε και πάρα πολύ κόσμο. Ήταν γεμάτα όλα τα τραπέζια και σχεδόν όλοι οι καναπέδες. Τα όρθια τραπεζάκια ήταν την περισσότερη ώρα άδεια. Οπότε η ατμόσφαιρα ήταν χαλαρή. Το σέρβις ως εκ τούτου ήταν πολύ καλό. Πήραμε μπύρες.
Οι κοπέλες από εμφάνιση είναι εντυπωσιακές! Ή μάλλον το πιο σωστό είναι να πω: εντυπωσιακότατες!!! Στην συντριπτική τους πλειοψηφία βέβαια, γιατί υπάρχουν και 4-5 εξαιρέσεις. Οι χοροί στην σκηνή είναι απλά οκ. Τίποτε περισσότερο και τίποτε λιγότερο απ' αυτό. Σχεδόν όλες οι εργαζόμενες εξακολουθούν να έχουν το παλιό γνωστό τουπέ. Δεν σε "πλησιάζουν" πολύ και σε ρωτάνε από...μακριά και σχεδόν αμέσως αν θες χορό κλπ. Αυτό έχει το καλό του, ότι δεν σε πρήζουν αλλά από την άλλη δεν μπορούν και να σε ψήσουν εύκολα, αφού δεν το παλεύουν και πολύ.
Τα πράγματα όμως είναι πλέον κάπως καλύτερα στους χορούς. Μείναμε ικανοποιημένοι απ' όσες δοκιμάσαμε. Ίσως να φταίει το ότι περιμέναμε να φάμε φόλες και τελικά να καταλήξαμε στο "το μη χείρον βέλτιστον". Πάντως έχω την αίσθηση πως η διάρκεια τους είναι κάπως πιο μικρή απ' ότι είναι σε άλλα μαγαζιά (ο κολλητός μου επιμένει πως δεν κρατάνε αρκετά), αλλά η ποιότητα τους έχει βελτιωθεί αισθητά σε σχέση με το παρελθόν! Οι τιμές: 10Ε ο απλός, 50Ε ο πριβέ.
Πριν κλείσω, θα μου επιτρέψετε να κάνω μια μικρή αναφορά στην "προτίμηση" μου: Την λένε Νέλλυ. Δηλώνει Ρωσίδα. Μιλάει ελάχιστα Ελληνικά. Καλά Αγγλικά. Τρομερό σώμα. Απίστευτα απαλό δέρμα. Απίθανα μάτια. Μακρύ καστανό μαλλί. Το είχε πιασμένο σε αλογοουρά κι ήταν σαν αμαζόνα!!! ΔΥΣΤΥΧΩΣ έχει τατουάζ... (ψηλά στην ραχοκοκαλιά).

Η σύνθεση (ξεκινάω απ' τις παλιές):

1. Ρενάτα (το κορίτσι για όλες τις δουλειές, "πανταχού παρούσα και τα πάντα γ..ούσα")
2. Γκαμπριέλα (Ρουμάνα, επέστρεψε απ' το Lido)
3. Κατερίνα (αν θυμάμαι σωστά το όνομα της από παλιά)
4. Μισέλ (πολύ ψηλή ακόμη και χωρίς τα τακούνια)

και συνεχίζω μ' αυτές που τις πρωτοαντίκρισα χθες:

5. Σοφία (ολόιδια η Ρωξάνη πρώην Lido, λίγο πιο γεμάτη στο σώμα και το πρόσωπο)
6. Αλεξάνδρα (στο top 5 των πιο όμορφων)
7. Ραμόνα (το sexy κορίτσι της διπλανής πόρτας)
8. Ρωξάνη (πολύ ωραίο φυσικό στήθος)
9. Μοντέστα
10. Νέλλυ (το δέκα το καλό!!!)
11. Κάτια
12. Ολέσια (μοιάζει πολύ στις αδελφές Όλσεν)
13. Σόνια
14. Κάρλα (μεγάλο τατουάζ ψηλά στην μέση)
15. Εμμανουέλα
16. Μόνα (όσο την παρατηρείς, τόσο πιο όμορφη σου φαίνεται)
17. Τάνια
18. Ντάρια (πολύ ωραίος πεταχτός πισινούλης)
19. Αλίκα
20. Μόνικα
21. Μπεατρίς (κι αυτή πολύ ψηλή)
22. Μικαέλα
23. Αντζελίνα (λίγο πλάστικ)
24. Βιολέτα (πολύ αδύνατη, με τιράντες)
25. Ντιάνα
26. Μια ξανθιά φτυστή η Ντενίζ Ρίτσαρντς (όνομα δεν μάθαμε ποτέ)
27. Μια πολύ ωραία μελαχρινή προ-προ-προmilf που συμμετείχε μόνο σε show επί σκηνής
-. Κι άλλες.

Υπήρχαν κι ακόμη δύο ξανθιές οι οποίες είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ!!! Δεν πήγαν όμως σε κανένα τραπέζι κι ούτε καν ανέβηκαν στην σκηνή για χορό (το ξέρω, γιατί τις παρακολουθούσα όλο το βράδι)

Υ.Γ.1 Τα shows επίσης απλά οκ. Έχουν εντυπωσιακά σκηνικά αλλά η δράση τους είναι δυστυχώς πολύ...fake. Μας άρεσε όμως πάρα πάρα πάρα πολύ αυτό με τις αεροσυνοδούς!!! Η απόλυτη φαντασίωση!!! Αν ήταν έτσι στα αεροπλάνα, θα πετούσα κάθε μέρα!!!

Υ.Γ.2 Για τις γυναίκες: έχει και 4-5 άντρες στρίπερ.

Υ.Γ.3 Εννοείται πως δεν πήραμε πριβέ, γιατί όπως ξέρετε δεν υπάρχει κάποιος ειδικός χώρος για ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ PRIVE (γιαυτό κι έβαλα άσσο στη βαθμολογία μου).

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2011
Kingdom of Thanos
Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού