Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 50 10
Στριπτιτζάδικα 74482
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από ένα προσκοπικό-εξαναγκαστικό πήδουλο είπα να περάσω μία βόλτα από τη φραπεδομηχανή. 3.30 χθες περνάω τις πύλες και εισχωρώ στο γνώριμο χώρο της Πειραιώς. Ο πλυθησμός αισθητά μειωμένος σε σχέση με τις προηγούμενες φορές. Σκηνική παρουσία αδιάφορη, φραπεδοσερβιτόρες ελάχιστες. 2-3 πολλών κυβικών με ανάλογο χαμένο σα της αγελάδας βλέμα, 2 ρωσίδες βλάχες αδιάφορες εντελώς και οι κλασικές φραπεδομηχανές Όλγα (η με τους αερόσακους) και Όλγα (με την τσίχλα). Προσωπικά αφέθηκα στην περιποίηση της Αλίνας (ρουμάνας με εξαιρετική ομοιότητα με τη Sophie Moone, γνωστή πορνοστάρν να θυμήσω σε όσους δε τους λέει τίποτα το όνομα). Αφού έκανε τον αναγνωριστικό περί των διαθέσεών μου χορό, στη συνέχεια έπεσε η κλασική ερώτηση εάν θέλω άρμεγμα. Αν και ακόμα πόναγα από την προηγούμενη συνεύρεση δέχτηκα και φυσικά δε το μετάνιωσα. Επαγγελματισμός και γρήγορο σερβίρισμα με ιδιαίτερη προσοχή στον αφρό. Στη συνέχεια εμφανίζεται η Όλγα με την τσίχλα και με ρωτάει εάν θέλω χορό. Λέω μόλις έκανα και με ρωτάει εάν τέλειωσα. Απαντώ καταφατικά και σκάει ένα μορφασμό απογοήτευσης που έχασε τις κάρτες αλλά και δεν είχε την τιμή να με ξεζουμίσει άλλη μια φορά. Δεν πειράζει, θα τα πούμε στο μέλλον. Σε γενικές γραμμές, κλασικό πλεόν στέκι αλλά με σίγουρη εξυπηρέτηση για όσους είναι λάτρεις της χειρωνακτικής εργασίας, εκτελούμενη από νεαρές του καλιτεχνικού στερεώματος.
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
9
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού