Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 145 10
Στριπτιτζάδικα 197282
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
επισκέφθικα τό μαγαζί χθές βράδυ μέ φίλους
δυστιχώς τό μαγαζί μού φάνικε χειρότερο από παλιά καί σέ επίπεδο γυναικών αλλά καί σέ χορούς..
άν και υπήρξαν καί φιλότιμες προσπάθειες από μερικές κοπέλες πού δέν θά γράψω ονόματα...
αυτό πού θά ήθελα νά ρωτήσω τούς ιδιοκτήτες οχι μόνο τού λίντο παλασε αλλά και μερικών άλλων στριπτιτζίδικων ειναι τό εξής??
μήπως νομίζουν ότι βρίσκοντε στό μόντε κάρλο?? η στό τέξας τής αμερικής??
διότι ακόμα καί εκεί η εισοδος ειναι φτηνότερη απο 15 ευρώ καθώς επίσης τό γυναικείο ποτο ....και οχι 15 ευρώ γιά 10 λεπτά...
'ελεος παληκάρια στήν ελλάδα τού 2011 βρίσκεστε πού βουλιάζει...
παντού επίσης το ποτό σερβίρετε καί μέ ξηρούς καρπούς καί οχι σκέτο..τέλος πάντων.πάρτε καί καμμια άλλη μάρκα μπίρας και οχι μόμο μία...βάλτε μπιραα φιξ κλπ...πόσο κοστίζει παρα πάνω??
αυτοί οί χοροι της πίστας μού φάνικαν μιάς συνηθισμένης κοπέλας πού χορεύει σε κλαμπάκι...
γαμίσι πάνω στήν πιστα κύριοι δέν ειναι κάτι τό ιδιαιτερο τό βλέπουμε καί σε τσόντες....
πού ειναι αυτά τά ωραια σοου λεσβιακα κλπ που ειχατε παλια??
τέλος πάντων τό μαγαζί ειναι γενικά λίγο καλύτερο απο μερικά άλλα ....αλλά δέν ξεφεύγει από τήν μετριότητα καί τό τουρλουμπύκι το ελληνικό δηλαδή νά δαγκωσουμε τόν πελάτη μέ μέτριες υπηρεσίες και πανάκριβες
τέλος πάντων τό ερωτιμά μου είναι οτι αξίζει νά χαλάσει κάποιος πάνω από πενηντάρικο στό λίντο παλασε η αλλού??
όπως έχω γράχει καί ποιο παλιά φίλοι μου καλό είναι νά αφήνετε κρτιτική όταν επισκεπτεστε τετοια μαγαζιά για τό καλό όλων...και προσοχή μήν χαλατε λεφτα ...έρχοντε δύσκολες μέρες και μάλιστα για μέτριες υπηρεσίες..

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2011
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
361
Πόντοι:
5.795
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού